X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Słodka niespodzianka w Kaliszu

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 16:00
Najstarsze miasto w Polsce przywitało Lato z Radiem wesoło i z przytupem. Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Tort z okazji 45-lecia Lata z radiem, zrobiony przez słuchaczy.
Tort z okazji 45-lecia Lata z radiem, zrobiony przez słuchaczy.Foto: Polskie Radio Dzieciom

Po tygodniowej przerwie Lato z Radiem wróciło na trasę koncertową i zostało przywitane... tortem, przygotowanym przez naszych Słuchaczy!

Dziękujemy za taką wspaniałą niespodziankę!

Drugi miesiąc wakacji przywitaliśmy więc w Kaliszu z przytupem i na słodko! Dziś wystąpiły takie gwiazdy jak: Arka Noego, Shakin' Dudi, Varius Manx i De Mono. Nasza scena stanęła tym razem na zielonych terenach przy ul. Hanki Sawickiej, na kaliskim Placu Bohaterów Westerplatte.

W ten weekend najmłodszych uczestników naszych koncertów witał w namiocie Polskiego Radia Dzieciom: Wojtek Słupiński, który wciela się w postać Smoka Adasia oraz Wojtka w audycji "Świat według Adasia" i podrózuje po całym świecie w audycji p.t.: "Bliskie i dalekie wyprawy Smoka z człowiekiem". W niedzielę możecie go zaś posłuchać w popołudniowym programie p.t.: "Detektyw Maurycy Sladek, czyli czyli o trudnej pracy, z której się dowiemy jak żyją Polacy.


Zapraszamy do obejrzenia galerii!


Warto pamiętać przy tym, że Polskie Radio Dzieciom stało się oficjalnie częścią wielkiego wydarzenia jakim jest „Lato z Radiem”. Będąc na naszych letnich koncertach poszukajcie namiotu PRD, gdzie na dzieciaki czekają ich ulubieni bohaterowie, a także wiele niespodzianek! Gwarantujemy ciekawe konkursy, niebanalne nagrody, a przede wszystkim wspaniałą zabawę!


W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” zagra koncerty w 18 miejscowościach. Odwiedzimy jeszcze takie miasta jak: Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Kutno, a zakończymy 28 sierpnia w Otwocku.

Wszystkich rodziców i dzieci, zawiadamiamy również, że uruchomiona została specjalna strona internetowa latozradiem.pl, poświęcona tegorocznej audycji i trasie koncertowej. W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016. Zostaną tam również zamieszczone obszerne relacje z wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów.

Do zobaczenia!

 

Zobacz także