X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Grzegorz Szyma

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 23:59
Gościem audycji był artysta multimedialny, Dj, kompozytor i producent Grzegorz Szyma, znany z projektu RH+ oraz Das Moon. Było o pasji jaką jest sztuka, malarstwie, performance,  video art. i zaszczepianiu w swoich dzieciach miłości do tworzenia. Odbyła się tez premiera nowego singla Das Moon "Fools" – coveru z repertuaru Depeche Mode. Play listę uzupełniły m.in. nowe propozycje płytowe od Sophie Zelmani, Hoziera, Bryana Adamsa oraz Joe Jacksona.
Audio
Grzegorz Szyma i Adam Dobrzyński
Grzegorz Szyma i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio Dzieciom

-

Audycję prowadzi Adam Dobrzyński.

Data emisji: 18.03.2019

Premierowa audycja w każdy poniedziałek o godz. 23.00.


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Aga Czyż

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 11:11
W audycji gościła Aga Czyż, zwyciężczyni mojego plebiscytu za rok 2018, w kategorii Debiut Roku - Polska. Było o muzyce, myciu zębów, obrażaniu się i nieudanych związkach. Play listę uzupełniły nowe płyty z Czech, Włoch oraz Norwegii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maja Kleszcz

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 15:15
Gościem była mama dwójki dzieci, Maja Kleszcz, znana z formacji Kapela ze Wsi Warszawa i Incarnations. Poza tym autor sięgnął do nowych płyt Darii Zawiałow, Charlotte Brandi, George’a Bensona (premiera dopiero 26 kwietnia) czy VooDoo – premiera 16 marca. Specjalne pozdrowienia dla słuchaczy przygotowała zaś Lou Doillon.
rozwiń zwiń