Polskie Radio Dzieciom

Grzegorz Szyma

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 23:59
Gościem audycji był artysta multimedialny, Dj, kompozytor i producent Grzegorz Szyma, znany z projektu RH+ oraz Das Moon. Było o pasji jaką jest sztuka, malarstwie, performance,  video art. i zaszczepianiu w swoich dzieciach miłości do tworzenia. Odbyła się tez premiera nowego singla Das Moon "Fools" – coveru z repertuaru Depeche Mode. Play listę uzupełniły m.in. nowe propozycje płytowe od Sophie Zelmani, Hoziera, Bryana Adamsa oraz Joe Jacksona.
Audio
Grzegorz Szyma i Adam Dobrzyński
Grzegorz Szyma i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio Dzieciom

-

Audycję prowadzi Adam Dobrzyński.

Data emisji: 18.03.2019

Premierowa audycja w każdy poniedziałek o godz. 23.00.


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

Aga Czyż

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 11:11
W audycji gościła Aga Czyż, zwyciężczyni mojego plebiscytu za rok 2018, w kategorii Debiut Roku - Polska. Było o muzyce, myciu zębów, obrażaniu się i nieudanych związkach. Play listę uzupełniły nowe płyty z Czech, Włoch oraz Norwegii.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maja Kleszcz

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 15:15
Gościem była mama dwójki dzieci, Maja Kleszcz, znana z formacji Kapela ze Wsi Warszawa i Incarnations. Poza tym autor sięgnął do nowych płyt Darii Zawiałow, Charlotte Brandi, George’a Bensona (premiera dopiero 26 kwietnia) czy VooDoo – premiera 16 marca. Specjalne pozdrowienia dla słuchaczy przygotowała zaś Lou Doillon.
rozwiń zwiń