Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Olga Polikowska

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego radia Dzieciom gościmy Olgę Polikowską - zaszczepioną Astra Zenecą - która opowiada dlaczego, po co i jakie objawy, ale przede wszystkim opowiada o debiutanckiej płycie, która jest następcą EPki sprzed dwóch lat.
Olga Polikowska i Adam Dobrzyński
Olga Polikowska i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

W audycji także tego nowe płyty od Accept, Foo Fighters, Eddie Brickell and New Bohemians, Paula Stanley'a - lidera Kisss i XII Stoleti.

Posłuchaj
119:06 Dzieci_AAC 2021_04_12-23-01-58_CDG_.mp3 12.04.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Data emisji: 12.04.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Kissinsky, Olga Bończyk i dużo nowości

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom gościł Jarek Kisiński ze Sztywnego Pala Azji z płytą i projektem Kissinsky. Do tego będzie tajemniczy Colin Clue, Chłopcy kontra Basia, nowy album Lady Pank i hard & heavy rockowo-metalowy Vincent, czyli baardzo dużo dobrej polskiej muzyki!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Natalia Moskal

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 23:59
Niezwykle inspirująca, wypełniona smakami i zapachami Italii rozmowa. Natalia Moskal wydała całkiem przed chwilą przepiękny album "There Is A Star" poświęcony, ale i wypełniony duchem Sophii Loren. Album wyjątkowy pod każdym względem; wizualnym, muzycznym, tekstowym i nade wszystko wokalnym!
rozwiń zwiń