X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ewa Bem i Janek Pęczak

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 23:59
W audycji gościmy Ewę Bem, królową polskiego jazzu, która w 2017 roku zakończyła swoją karierę. Teraz triumfalnie powraca - 31 lipca podczas Ladies Jazz Festivalu świętuje z opóźnieniem swój jubileusz, a także zapowiada płytę live. Będzie o tragedii, jaka wydarzyła się w jej życiu, o jakie szczęściu dają wnuki, będzie też zapowiedź wspomnień, które tylko na antenie Polskiego Radia Dzieciom!
Ewa Bem i Adam Dobrzyński
Ewa Bem i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio

Zaś w pierwszej godzinie audycji w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom w pierwszej godzinie pojawi się artysta od ponad dwóch dekad współtworzący rodzimą scenę muzyczną (można go znać m.in. z zespołów T.Love, Houk, Virtual Jazz Reality i The Relievers).

Podczas rozmowy dowiemy się, że to także debiutant, który wydał swój pierwszy solowy album z tytułem "Jestem".

Janek Pęczak i Adam Dobrzyński Janek Pęczak i Adam Dobrzyński

W audycji także zestaw premier ostatnich tygodni!

Posłuchaj
124:12 Dzieci_AAC 2021_06_21-23-00-41.mp3 21.06.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra) 

Data emisji: 21.06.2021

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Piotr Foreman Foryś oraz nowości muzyczne z kraju i ze świata

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2021 23:59
W Plenerowym Studiu PRD Piotr Foreman Foryś, wokalista zespołu "Pudelsi". Przedstawi nowy projekt Fovo. Opowie o swoim uzależnieniu, wyjściu z niego, walce o życie, jakie stoczyła w jego imieniu córka, o śmierci matki, muzycznej podróży w nieznane. Dowiemy się też, co to jest "cwancyk".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kądziela

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 23:59
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawi się Marek Kądziela - gitarzysta jazzowy, twórca m.in. projektów "Odpoczno" i "Jarząbu". Opowie o dyscyplinie w domu, podziale obowiązków, rodzinnym życiu w pandemii oraz najnowszej płycie "Jazz Ensemble".
rozwiń zwiń