Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Muzyczne premiery

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2022 01:30
Po 11 tygodniach wraca na antenę „Co nam w duszy gra”. W pierwszej audycji po wakacjach nowości muzyczne z kraju i ze świata - gorące zapowiedzi na jesień - ostatnie głośne premiery z kraju i ze świata.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Polskie Radio Dzieciom

Będzie oczywiście wspomnienie o zmarłym wczoraj Edwardzie Hulewiczu, piosenkarzu, kompozytorze, autorze tekstów, dziennikarzu muzycznym i malarzu.

Ponadto Hana Zagorova, będzie także pełen kosz nowości nie tylko od Muse ale i świeżynki ze Szwecji czy Czech. Będzie wspomnienie z koncertu Myles Sanko w klubie Fasching w Sztokholmie..

A jako, iż na żywo będę teraz tylko w poniedziałki, więc to właśnie w ten dzień następować będzie zawsze muzyczna kumulacja. We wtorki gram hity sprzed lat, we środy nowości, zawsze od 23:00, a płyty winylowe i inny muzyczne wspominki w soboty od 22:00

Posłuchaj
128:28 Radio Dzieciom 2022_09_05-23-00-28.mp3 05.09.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Data emisji: 05.09.2022

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Nowa muzyka, nowe inspiracje

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2022 01:30
Zapraszam na przedostatnie przed wakacjami wydanie "Co nam w duszy gra". W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom mnóstwo gości!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Patrycja Kosiarkiewicz i Stanisława Celińska

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2022 01:30
Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami wydanie "Co nam w duszy gra"!
rozwiń zwiń