Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Justyna Steczkowska oraz zespoł "Łzy"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2022 23:55
W audycji goście i ich wielkie jubileusze. Justyna Steczkowska podczas festiwalu w Opolu 2022 świętowała 25. lecie pracy artystycznej oraz 50. urodziny! Specjalna rozmowa zarejestrowana dzień po urodzinach, zapowiedź trasy koncertowej, nowej płyty, najnowszy singiel, wspomnienia - tego możemy spodziewać się po wizycie artystki w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom.
Justyna Steczkowska i Adam Dobrzyński
Justyna Steczkowska i Adam Dobrzyński Foto: Polskie Radio Dzieciom

Zespół "Łzy" obchodzi za to 25-lecie działalności. Z tej okazji wydał swoją 9 płytę, na której znalazło się 15 piosenek. Jej tytuł to "Miłość w czasach samotności." O płycie, o pracy nad nią, opowiedzą Sara Chmiel i Arkadiusz Dzierżawa

Zespół "Łzy" z autorem audycji Zespół "Łzy" z autorem audycji

Poza tym w audycji nowości, premiery płytowe z kraju i ze świata, w tym rzecz niezwykła - nowa piosenka Queen zarejestrowana jeszcze z Freddiem Mercury!

Posłuchaj
138:28 Radio Dzieciom 2022_10_17-22-59-35.mp3 17.10.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Audycje przygotował i prowadził: Adam Dobrzyński

Data emisji: 17.10.2022

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Tedeschi Trucks Band, Nika Lubowicz i Paweł Lisiak

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2022 01:30
Jesień to czas fantastycznych premier płytowych ale też ich niezwykła ilość. W audycji przede wszystkim muzyka Tedeschi Trucks Band. 12-osobowy zespół założony przez małżeństwo, wokalistkę-gitarzystkę Susan Tedeschi oraz gitarzystę Dereka Trucksa, Tedeschi Trucks Band, wydał właśnie "I Am The Moon", najbardziej ambitny projekt studyjny w swojej historii.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Antek Sojka i Maciej Łyszkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2022 01:30
21 września 2018 roku ukazał się debiutancki album Antka Sojki "Po niebie". W moim dorocznym plebiscycie NAJ 2018 w kategorii Debiut Roku uplasował się na znakomitym 5 miejscu przegrywając raptem z Roots Cafe, Strojnowym, Sosnowskim, Tulią i Agą Czyż. Album uplasował się na 33 miejscu wśród 50. najważniejszych polskich tytułów... Antek jutro wydaje swój drugi autorski album.
rozwiń zwiń