Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Ala Sękowska, Konrad Baum, Marta Kruk i Anna Riveiro

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2022 23:55
Audycja pełna gości i gorących premier płytowych. Nie zabraknie najnowszych albumów od muzycznych tuzów i legend światowego  rynku muzycznego, bo ze świeżutkimi płytami w piątek 21.10 wróciły - po siedmioletniej przerwie zespoły A-Ha oraz Simple Minds po czterech latach od wydania albumu "Walk Beetween Worlds".
Ala Sękowska i Adam Dobrzyński
Ala Sękowska i Adam DobrzyńskiFoto: Polskie Radio Dzieciom

Na żywo w studiu pojawi się Ala Sękowska, która wydała zupełnie przed chwilą swój trzeci singiel "Choć ty już nie". Nie tylko opowie o swojej piosence ale i zdradzi kilka tajemnic ze swojego życia.

W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom zjawią się natomiast debiutanci, w tym Konrad Baum z grupy Doc., którego kilka nagrań gościło na wakacyjnej play liście PRD. 

Konrad Baum w plenerowym studiu Polskiego Radia dzieciom Konrad Baum w plenerowym studiu Polskiego Radia dzieciom

O chęci zostania mężczyzną, opowie Marta Kruk, dodając szczegóły o swojej muzykalnej rodzinie, o wzlotach i upadkach, a także zapowie album długogrający, który planuje wydać wiosną 2023 roku.

Marta Kruk i Adam Dobrzyński Marta Kruk i Adam Dobrzyński

Całość domknie Anna Riveiro, solistka kantoralna, trenerka śpiewu i emisji głosu, gitarzystka i multiinstrumentalistka, producentka muzyczna. Śpiewa w wielu stylach i językach wykonując muzykę z różnych epok, tradycji i krajów- a w tym roku obchodzi swoje 30lecie pracy artystycznej. Zapowie swój najnowszy album i przedpremierowo przedstawi z niego jedno nagranie. 

Anna Riveiro z autorem audycji Anna Riveiro z autorem audycji
Posłuchaj
133:28 Radio Dzieciom 2022_10_24-22-59-56.mp3 24.10.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Audycje przygotował i prowadził: Adam Dobrzyński

Data emisji: 24.10.2022

Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Antek Sojka i Maciej Łyszkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2022 01:30
21 września 2018 roku ukazał się debiutancki album Antka Sojki "Po niebie". W moim dorocznym plebiscycie NAJ 2018 w kategorii Debiut Roku uplasował się na znakomitym 5 miejscu przegrywając raptem z Roots Cafe, Strojnowym, Sosnowskim, Tulią i Agą Czyż. Album uplasował się na 33 miejscu wśród 50. najważniejszych polskich tytułów... Antek jutro wydaje swój drugi autorski album.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Justyna Steczkowska oraz zespoł "Łzy"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2022 23:55
W audycji goście i ich wielkie jubileusze. Justyna Steczkowska podczas festiwalu w Opolu 2022 świętowała 25. lecie pracy artystycznej oraz 50. urodziny! Specjalna rozmowa zarejestrowana dzień po urodzinach, zapowiedź trasy koncertowej, nowej płyty, najnowszy singiel, wspomnienia - tego możemy spodziewać się po wizycie artystki w Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom.
rozwiń zwiń