Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Muzyczne podsumowanie roku - Czechy, Słowacja, Morawy, UK oraz Holandia

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2023 23:55
Dalszy ciąg muzycznego podsumowania roku! Sprawdzamy, jak muzyczne podsumowania ubiegłego roku wyglądają na świecie, na podstawie wyników sprzedaży płyt m.in. na Wyspach Brytyjskich, za Oceanem - pomogą nam w tym zestawienia m.in UK Charts i tygodnika Billboard. Zaglądamy do podsumowań przeprowadzonych przez topowe magazyny muzyczny na czele z Mojo, Uncut, Musik Express oraz Classic Rock. 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Polskie Radio Dzieciom

W drugiej części muzycznego podsumowania roku sprawdzamy, co działo się w Czechach, Słowacji i na Morawach w UK oraz Holandii.

Posłuchaj

178:51 Radio Dzieciom 2023_01_09-22-00-17.mp3 09.01.2023 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Audycję przygotował i prowadził: Adam Dobrzyński

Data emisji: 09.01.2023 

Godz. emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek w godz. 22.00 - 23.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Muzyczne podsumowanie roku

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2023 23:55
Sprawdzamy, jak muzyczne podsumowania ubiegłego roku wyglądają na świecie, na podstawie wyników sprzedaży płyt m.in. na Wyspach Brytyjskich, za Oceanem - pomogą nam w tym zestawienia m.in UK Charts i tygodnika Billboard. Zaglądamy do podsumowań przeprowadzonych przez topowe magazyny muzyczny na czele z Mojo, Uncut, Musik Express oraz Classic Rock - wszystkie wymienione periodyki wciąż ukazują się w wersji papierowej i takowe przyniosłem do studia.
rozwiń zwiń