Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Agnieszka Chrzanowska

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2023 23:55
Artystka opowiadała o swoich początkach - w audycji znalazło się wiele wspomnień z jej barwnej biografii, także informacja o reedycji wszystkich płyt piosenkarki oraz zapowiedź najnowszego płytowego dzieła i premiera najnowszej propozycji muzycznej.
Agnieszka Chrzanowska i Adam Dobrzyński
Agnieszka Chrzanowska i Adam Dobrzyński Foto: Polskie Radio Dzieciom

W audycji gościła Agnieszka Chrzanowska, aktorka, piosenkarka, autorka muzyki i tekstów. Wykonawczyni poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, a wcześniej krakowskiej Szkoły Aktorskiej SPOT.

W latach 1996–2003 związana była z Piwnicą pod Baranami, później z klubem "Alchemia" na krakowskim Kazimierzu, a następnie przez dwa lata prowadziła założony wraz z Michałem Zabłockim Teatr Piosenki w Centrum w Krzysztoforach.

Posłuchaj
59:27 Dzieci_AAC 2023_02_13-22-00-13.mp3 13.02.2023 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Audycję przygotował i prowadził: Adam Dobrzyński

Data emisji: 13.02.2023 

Godz. emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek w godz. 22.00 - 23.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Mirek Gil

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2023 23:55
"Love Will Never Come" to nowy album MR GIL, który ukazał się 9 grudnia. Mirek Gil był gościem audycji, wydania "pod księżycem", w której słuchaliśmy także najnowszych płyt Retrospective, Riverside i Galahad.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Piotr Kachny i Agnieszka Musiał

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2023 23:55
Piotr Kachny urodził się w 1978 roku w Kluczborku. Ukończył studia na UAM w Poznaniu (wydział pedagogiczno artystyczny w Kaliszu) na kierunku EASP (dyplom z malarstwa) oraz Natonal College of Art and Design (Dublin), maluje, zajmuje się fotografią artystyczną oraz fotomontażem.
rozwiń zwiń