Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Sławomir Nietupski

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2023 23:55
W audycji w Lany Poniedziałek w studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawił się Sławomir Nietupski, autor projektu Jasmeno, który opowiadał o swoim albumie graficznym, inspiracjach, związkach obrazu z muzyką oraz  odniesieniach w twórczości do Zdzisława Beksińskiego. Album dostępny w limitowanej, ręcznie numerowanej serii.
Sławomir Nietupski i Adam Dobrzyński
Sławomir Nietupski i Adam Dobrzyński Foto: Polskie Radio Dzieciom

Początki projektu Sławomira Nietupskiego pt. Jasmeno sięgają 2017 roku

Posłuchaj

59:44 Radio_Dzieciom 2023_04_10-22-00-30.mp3 10.04.2023 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Audycję przygotował i prowadził: Adam Dobrzyński

Data emisji: 10.04.2023 

Godz. emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek w godz. 22.00 - 23.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Tomek Kudelski

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2023 23:55
W audycji gościł Tomek Kudelski, który opowiadał o płycie "Call The Distant". To album o wyjątkowym, międzynarodowym rodowodzie. W pracach nad płytą wzięli udział artyści, muzycy i inżynierowie dźwięku pochodzący z Polski, Hiszpanii, Kuby, Wielkiej Brytanii i USA. Nagrania prowadzone były w Polsce oraz USA, jednak główną ich część z towarzyszeniem symfoników Palma de Mallorca zrealizowano na Majorce, stolicy archipelagu Balearów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Joanna M.Vorbrodt, Kasia Nova i Piotr Dorosz

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2023 23:55
W audycji Piotr Dorosz opowie o koncercie laureatów konkursu Nasze Muzyczne Źródełko, który odbędzie się w dniu 8 urodzin Polskiego Radia Dzieciom, 1 kwietnia.
rozwiń zwiń