Polskie Radio Dzieciom

"Co nam w duszy gra". Aleksander Nowacki

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2023 23:55
W Majówkę gram tylko po polsku a w studiu gościł Aleksander Nowacki, autor przeszło 700 piosenek, członek grupy Homo Homini.
Aleksander Nowacki i Adam Dobrzyński
Aleksander Nowacki i Adam Dobrzyński Foto: Polskie Radio Dzieciom

Aleksander Nowacki opowiadał o swoich związkach ze Lwowem, wojażach po Ukrainie, swojej żonie i najmniejszym szczęściu, 4-letnim synu. Będą też piosenki Aleksandra, na czele z premierowymi, ale także te, które po latach zostały odnalezione.

Posłuchaj

59:07 Radio Dzieciom 2023_05_01-22-00-30.mp3 01.05.2023 (Polskie Radio Dzieciom / Co nam w duszy gra)

Audycję przygotował i prowadził: Adam Dobrzyński

Data emisji: 01.05.2023 

Godz. emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek w godz. 22.00 - 23.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Formacja Łysa Góra

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2023 23:55
W audycji pojawią się członkowie folk-rockowo-metalowej formacji Łysa Góra, która 12 maja powraca swoim nowym albumem. Na antenie Polskiego Radia Dzieciom, po raz pierwszy wybrzmią pierwsze fragmenty niewydanego jeszcze dzieła.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Co nam w duszy gra". Wojtek Wojda

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2023 23:55
W 2021 roku płocka formacja Farben Lehre obchodziła jubileusz 35-lecia istnienia, który promowała kilkoma okazjonalnymi wydawnictwami, a teraz przyszedł czas na kolejny (piętnasty) studyjny album, zatytułowany "Na zdrowie".
rozwiń zwiń