X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Krystyna Stańko

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 23:59
W audycji gościem była Krystyna Stańko, która przywiozła w dniu swoich imienin, premierowy materiał z tytułem "Aquarius". Tym razem stały skład artystki został poszerzony o brzmienie orkiestry kameralnej z udziałem kwintetu instrumentów dętych drewnianych. Znakomite aranżacje wyszły spod pióra Krzysztofa Herdzina, a na płycie można usłyszeć wspaniałą orkiestrę Sinfonia Viva, którą zadyrygował sam Herdzin!
Audio
Adam Dobrzyński i Krystyna Stańko w studiu Polskiego radia Dzieciom
Adam Dobrzyński i Krystyna Stańko w studiu Polskiego radia DzieciomFoto: Polskie Radio Dzieciom

W audycji pojawiły się także nowe płyty na czele z przygotowywanym debiutem Piotra Zubka, który wyda Agencja Fonograficzna Polskiego Radia oraz młodą Szwedką ukrytą pod pseudonimem Leon.

Audycję prowadzi Adam Dobrzyński.

-

Data emisji: 13.03.2019

Premierowa audycja w każdą środę o godz. 23.00.

Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Aga Czyż

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2019 11:11
W audycji gościła Aga Czyż, zwyciężczyni mojego plebiscytu za rok 2018, w kategorii Debiut Roku - Polska. Było o muzyce, myciu zębów, obrażaniu się i nieudanych związkach. Play listę uzupełniły nowe płyty z Czech, Włoch oraz Norwegii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorota Barova

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 11:11
W audycji przedpremierowo popłynęły dźwięki z nowej płyty formacji Hunter. Single zapowiadające nowe płyty przedstawili John Mayer, Dido oraz Red Box. Ogłoszono także najważniejsze fonograficzne nagrody w Czechach, Ceny Andel 2018. W kategorii Jazzowy Album Roku zwyciężyła Dorota Barova z polskojęzycznym krążkiem "Iluzja".
rozwiń zwiń