X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Formacje Madrugada oraz Dikanda

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019 23:55
W audycji poznaliśmy debiutującą grupę Madrugada, która niezwykle udanie połączyła polską muzykę tradycyjną z jazzem oraz ekspresją nurtu flamenco. Formację reprezentowały Anika Kamińska oraz Wiktoria Kwiatkowska. Płyta "Sombra" trafi na sklepowe półki w najbliższy piątek - 14 czerewa.
Audio
Anika Kamińska oraz Wiktoria Kwiatkowska z grupy Madrugada
Anika Kamińska oraz Wiktoria Kwiatkowska z grupy MadrugadaFoto: Polskie Radio Dzieciom

W drugiej godzinie audycji Anna Witczak-Czerniawska oraz Szymon Bobrowski z Dikandy opowiedzieli o licznych światowych występach, kręceniu teledysku w polskich górach ale i w Maroku a także najbliższych planach oraz świątecznej płycie. Play listę uzupełniły fragmenty niewydanej jeszcze drugiej płyty tria A-Wa z Izraela.

Anna Witczak-Czerniawska oraz Szymon Bobrowski oraz gospodarz audycji Adam Dobrzyński Anna Witczak-Czerniawska oraz Szymon Bobrowski oraz gospodarz audycji Adam Dobrzyńsk.

Data emisji: 12.06.2019

Premierowa audycja w każdą środę o godz. 23.00.

Audycję przygotował i prowadził Adam Dobrzyński.

Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Edward Hulewicz

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 23:55
W audycji pojawił się 81 letni Edward Hulewicz, który przyniósł swoje najnowsze nagranie. Było ono po raz pierwszy odtworzone na radiowej antenie. Poza tym nowe single przedstawiła Goya (płyta ukaże się tej jesieni), Marian Lichtman oraz czeskie grupy: Inkoust Pana Boucka oraz Tempus.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Formacja Łysa Góra oraz Leash Eye

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 23:55
W audycji muzycznie zawędrowaliśmy do samych źródeł. Do tradycyjnych pieśni bułgarskich, ukraińskich, białoruskich i... polskich. A wszystko za sprawą formacji Łysa Góra, która opowiedziała o najnowszej płycie "Oj dolo". Wykonała też a capella "Zoriuszkę".
rozwiń zwiń