Polskie Radio Dzieciom

Bartosz "Administratorr" Marmol oraz Ewa Żmijewska i Shandrelica Casper

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 23:59
W audycji pojawił się Bartosz "Administratorr" Marmol, który opowiedział o swoich trzech muzycznych projektach, podróżach do Chin i Tajlandii a także kulinarnych popisach, nieprzespanych nocach. Zaprezentowaliśmy także fragmenty płyty "Czy" zespołu Administratorr.
Audio
Bartosz Administratorr Marmol z autorem audycji
Bartosz "Administratorr" Marmol z autorem audycjiFoto: Polskie Radio

W drugiej godzinie Ewa Żmijewska i Shandrelica Casper opowiedziały o swojej debiutanckiej płycie sygnowanej jako Shandy & Eva.

Ewa Żmijewska i Shandrelica Casper Ewa Żmijewska i Shandrelica Casper

Zapraszam na dwugodzinną audycję przepełnioną muzyką i rozmowami o niej.

Audycję prowadzi: Adam Dobrzyński.

Data emisji: 02.10.2019

Premierowa audycja w każdą środę o godz. 23.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa. To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W ramówce stacji znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.


Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.
Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność. PAudycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Biorąc pod uwagę fakt, iż radio towarzyszy nam na każdym kroku (samochód/ przedszkole/ praca), jest to ogromny potencjał do kształtowania postaw i przekazywania wartości, które są bezcenne, zwłaszcza dla dzieci.

Polskie Radio Dzieciom ma swoją stronę internetową www.polskieradiodzieciom.pl, profil na Facebooku https://www.facebook.com/radiodzieciom/ oraz konto na Instagramie.
Tam można znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych.


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński
Zobacz także
Czytaj także

Krzysztof Lenczowski i Dawid Lubowicz oraz Apostolis Anthimos

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 23:59
W pierwszej godzinie audycji o płycie "Penderecki" opowiedzieli członkowie formacji Atom String Quartet, Krzysztof Lenczowski i Dawid Lubowicz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Shagreen oraz Radosław Nowak i Aleksander Januszewski

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2019 23:59
W pierwszej godzinie o swoim debiutanckim krążku opowiedziała bardzo szczerze, wschodząca gwiazda industrialu i dark wave - Shagreen. Przypomnieliśmy sobie też nagrania gotyckiego Lorien i dark electro, EBM’owego Stillnoxa.
rozwiń zwiń