X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Progresywna noc pod gwiazdami

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2020 23:59
Karmazynowa muzyczna podróż na antenie Polskiego Radia Dzieciom czyli progresywna noc pod gwiazdami. Przez 120 minut poznacie dźwięki z legendarnej rock opery "Excalibur II",
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: archiwum autora audycji

W audycji także nowości muzyczne od Yogi Lang, Kalle Wallner i jego Blind Ego, Pendragon, Pure Reason Revolution, My Dying Bride czy blisko dwudziestominutową suitę Southern Empire.

Audycję prowadzi: Adam Dobrzyński

Data emisji: 27.05.2020

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz więcej na temat: Adam Dobrzyński
Zobacz także

Czytaj także

Koncertowe rarytasy

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2020 23:59
Wychodząc naprzeciw wielkiej ogólnej potrzebie koncertowania i współuczestniczenia w muzycznych spektaklach.. dzisiaj zabieram Was w muzyczną podróż na koncert marzeń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczne podróże

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2020 23:59
Dzisiejsza muzyczna podróż zaprowadzi nas przez Francję (koncertowa Mylene Farmer, Garou), do Brazylii (Sergio Mendes), stamtąd do Holandii - dokonamy tam przesiadki przy dźwiękach Amsterdam Klezmer Band, zatrzymamy się w Macedonii by poznać Dżambo Agusevi Orchestra a dalej na pewno odwiedzimy Izrael (siostry A-Wa), Jemen (Rasm Almashan) i Czechy (Poletime?)
rozwiń zwiń