Polskie Radio Dzieciom

Zwierzęta w podróży

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2022 18:15
Czy można naszego domowego zwierzaka zabrać ze sobą na daleką wyprawę? Jak sprawić, żeby nasza podróż była dla psa czy kota komfortowa tak bardzo, jak to jest możliwe? Posłuchacie porad doświadczonych podróżników!
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Posłuchaj

26:56 Dzieci_AAC 2022_05_13-17-15-50.mp3 13.05.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzina pod żaglami)

Audycja: Rodzina pod żaglami

Prowadzi: kapitan Adam, kapitan Edyta oraz Kalinka

Data emisji: 13.05.2022

Godzina emisji: 17.15

Rodzina pod żaglami to 30-minutowa audycja familijna, poruszająca tematykę podróżniczą, pełną dźwiękowych obrazków z życia rodzin, których pasją i codziennością jest pływanie na jachcie. Audycja pozwala poznać terminologię związaną z żeglarstwem oraz codzienne życie żeglującej rodziny Jakubczaków.

Niesamowite rejsy żeglarskie, wyprawy pełne przygód i rodzinnych dylematów na morzu i na lądzie, to tylko niektóre z zagadnień tej audycji, na którą zapraszamy w każdy piątek o godzinie 17:15.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: podróże
Zobacz także
Czytaj także

Czy tolerancja na morzu to coś ważnego?

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2022 18:15
Na morzu nie jest istotne, skąd pochodzimy ani dokąd płyniemy. Żeglarze to często ludzie tolerancyjni i wyrozumiali. Dlaczego jest dla nich ważne to, co łączy, a nie to, co ich dzieli? Posłuchajcie!
rozwiń zwiń