Polskie Radio Dzieciom

"Rodzina pod żaglami". Jak dojechać na wakacje?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 18:15
Samolot, autobus, samochód czy może pociąg? Planujemy drogę na nasze wymarzone wakacje!
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Rodzina pod żaglami

Posłuchaj

27:30 Dzieci_AAC 2022_05_20-17-15-22_RPZ.mp3 20.05.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzina pod żaglami)

Audycja: Rodzina pod żaglami

Prowadzi: kapitan Adam, kapitan Edyta oraz Kalinka

Data emisji: 20.05.2022

Godzina emisji: 17.15

Rodzina pod żaglami to 30-minutowa audycja familijna, poruszająca tematykę podróżniczą, pełną dźwiękowych obrazków z życia rodzin, których pasją i codziennością jest pływanie na jachcie. Audycja pozwala poznać terminologię związaną z żeglarstwem oraz codzienne życie żeglującej rodziny Jakubczaków.

Niesamowite rejsy żeglarskie, wyprawy pełne przygód i rodzinnych dylematów na morzu i na lądzie, to tylko niektóre z zagadnień tej audycji, na którą zapraszamy w każdy piątek o godzinie 17:15.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: podróże
Zobacz także
Czytaj także

Czy tolerancja na morzu to coś ważnego?

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2022 18:15
Na morzu nie jest istotne, skąd pochodzimy ani dokąd płyniemy. Żeglarze to często ludzie tolerancyjni i wyrozumiali. Dlaczego jest dla nich ważne to, co łączy, a nie to, co ich dzieli? Posłuchajcie!
rozwiń zwiń