Polskie Radio Dzieciom

"Rodzina pod żaglami". Ubranie dla żeglarza

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2022 18:15
Żeglarze narażenie są na bardzo różną pogodę, warunki na morzu mogą być bardzo trudne i utrzymywać się całymi dniami. Co powinniśmy wziąć ze sobą, wyruszając w daleki rejs?
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Rodzina pod żaglami

Posłuchaj

27:11 Dzieci_AAC 2022_05_27-17-15-46_RPZ.mp3 27.05.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzina pod żaglami)

Audycja: Rodzina pod żaglami

Prowadzi: kapitan Adam, kapitan Edyta oraz Kalinka

Data emisji: 27.05.2022

Godzina emisji: 17.15

Rodzina pod żaglami to 30-minutowa audycja familijna, poruszająca tematykę podróżniczą, pełną dźwiękowych obrazków z życia rodzin, których pasją i codziennością jest pływanie na jachcie. Audycja pozwala poznać terminologię związaną z żeglarstwem oraz codzienne życie żeglującej rodziny Jakubczaków.

Niesamowite rejsy żeglarskie, wyprawy pełne przygód i rodzinnych dylematów na morzu i na lądzie, to tylko niektóre z zagadnień tej audycji, na którą zapraszamy w każdy piątek o godzinie 17:15.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: podróże
Zobacz także
Czytaj także

Zwierzęta w podróży

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2022 18:15
Czy można naszego domowego zwierzaka zabrać ze sobą na daleką wyprawę? Jak sprawić, żeby nasza podróż była dla psa czy kota komfortowa tak bardzo, jak to jest możliwe? Posłuchacie porad doświadczonych podróżników!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzina pod żaglami". Jak dojechać na wakacje?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 18:15
Samolot, autobus, samochód czy może pociąg? Planujemy drogę na nasze wymarzone wakacje!
rozwiń zwiń