Polskie Radio Dzieciom

"Rodzina pod żaglami". Dzieci na pokładzie jachtu

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2022 18:15
Już za chwile wyjazdy wakacyjne. Dzisiaj porozmawiamy o tym, co ciekawego i twórczego można robić z dzieckiem na pokładzie jachtu, a pamiętajmy, że nie jest to duża przestrzeń. Jakie są najciekawsze pomysły na aktywność w czasie rejsu?
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Rodzina pod żaglami

Posłuchaj

21:32 Dzieci_AAC 2022_06_03-17-15-36.mp3 03.06.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Rodzina pod żaglami)

Audycja: Rodzina pod żaglami

Prowadzi: kapitan Adam, kapitan Edyta oraz Kalinka

Data emisji: 03.06.2022

Godzina emisji: 17.15

Rodzina pod żaglami to 30-minutowa audycja familijna, poruszająca tematykę podróżniczą, pełną dźwiękowych obrazków z życia rodzin, których pasją i codziennością jest pływanie na jachcie. Audycja pozwala poznać terminologię związaną z żeglarstwem oraz codzienne życie żeglującej rodziny Jakubczaków.

Niesamowite rejsy żeglarskie, wyprawy pełne przygód i rodzinnych dylematów na morzu i na lądzie, to tylko niektóre z zagadnień tej audycji, na którą zapraszamy w każdy piątek o godzinie 17:15.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz więcej na temat: podróże
Zobacz także
Czytaj także

"Rodzina pod żaglami". Jak dojechać na wakacje?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 18:15
Samolot, autobus, samochód czy może pociąg? Planujemy drogę na nasze wymarzone wakacje!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzina pod żaglami". Ubranie dla żeglarza

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2022 18:15
Żeglarze narażenie są na bardzo różną pogodę, warunki na morzu mogą być bardzo trudne i utrzymywać się całymi dniami. Co powinniśmy wziąć ze sobą, wyruszając w daleki rejs?
rozwiń zwiń