X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Animacja - jak narysować kociołek

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 12:15
Jak to zwykł mawiać radiowy mistrz rysunku Stworek Potworek, wszystko da się przenieść na kartkę w formie rysunku lub malunku. Dlatego podczas ostatniej wizyty w swojej rysunkowej pracowni pokazał i opowiedział dzieciom jak prostymi figurami narysować kociołek w którym można przygotować magiczny napój.

Posłuchaj
02:12 04.11. Stworek kociołek.mp3 Rysujemy kociołek (Stworek Potworek/Polskie Radio Dzieciom)_4.11.2020.

Dzięki lekcjom rysunku Stworka Potworka, dzieci zaczynają odkrywać w sobie talent prawdziwego artysty. Rzeczy niemożliwe do narysowania, zaczynają być proste i zrozumiałe. Wszystko to dzięki mistrzowskim zdolnościom Stworka.

W najnowszym wydaniu audycji Stworek Potworek pokazał i wyjaśnił jak za pomocą pałeczki do gry na bębnie, czegoś, co kształtem przypomina nocnik i to nocnik trochę w stylu retro oraz trzech nóżek narysować kociołek w sami raz do ugotowania magicznego napoju. Posłuchajcie jak zrobił to mistrz rysunku.

Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 14.10.2020
Godzina: 11.45.

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.
Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz więcej na temat: grafika zdolności
Zobacz także

Czytaj także

Jak narysować okulary? Lekcja rysunku Stworka Potworka

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 20:15
Stworek Potworek w swojej cyklicznej audycji uczy dzieci podstaw rysunku, pokazując i tłumacząc, jak prostymi kształtami narysować dany przedmiot. Tym razem opowiedział dzieciom, swoim słuchaczom-rysowaczom, jak narysować okulary. Jak to zrobił Stworek?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak prostymi kształtami narysować czajnik? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 10:05
Nasz radiowy artysta, Stworek Potworek nauczył dzieci jak przy użyciu prostych kształtów narysować czajnik. Wystarczy półkole, malutki prostokąt, łuk i gwizdek i gotowe!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lekcja rysunku. Jak narysować kłódkę [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 12:15
W audycji Polskiego Radia Dzieciom, Stworek Potworek nauczył najmłodszych słuchaczy jak prostymi kształtami narysować kłódkę, którą można zamknąć i otworzyć na przykład starą skrzynię. Jak to zrobił?
rozwiń zwiń

Czytaj także

ANIMACJA - JAK NARYSOWAĆ HEŁM WIKINGÓW

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020 20:20
W dzisiejszej audycji, której autorem jest Stworek Potworek, nasz radiowy mistrz rysunku powiedział Wam drodzy słuchacze-rysowacze jak za pomocą półkola, prostokąta, czubka oraz rogów narysować bojowy hełm wikingów. 
rozwiń zwiń