Polskie Radio Dzieciom

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”– po raz pierwszy w Poznaniu!

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 07:00
2 grudnia w Poznaniu odbędą się warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” dla kobiet w ciąży i tatusiów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Eksperci oraz konkursy czekają. Do wygrania m.in. łóżeczko dla dziecka o wartości 399 zł! Jeżeli jesteś przyszłą mamą lub spodziewającym się potomka tatą to te warsztaty są dla Ciebie! Zapraszamy przyszłych rodziców wraz z osobą towarzyszącą. Zapisy już trwają na stronie familie.pl!
plakat
plakatFoto: materiały promocyjne

Familie z cyklem warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”, stworzonym przed laty przez zaangażowane mamy, podróżuje po Polsce. Tym razem odwiedzamy Poznań, by wraz ze ekspertami, położnymi i specjalistami zawodowo zajmujący się tematyką rodzicielską spotkać się z przyszłymi rodzicami. Chcemy podzielić się z Wami zebraną przez lata wiedzą i doświadczeniem, pomóc w przygotowaniach na nadejście maluszka oraz odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Przygotowaliśmy wiele ciekawych prelekcji i niespodzianek, wystąpią m.in.:

- Doktor Joanna Gzik – pediatra z długoletnim stażem z Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej opowie o tym, dlaczego warto stosować leki homeopatyczne, które w naturalny sposób pobudzają mechanizmy obronne organizmu i przyspieszają proces zdrowienia.
- Pani Monika Huntjens – Certyfikowana Konsultantka ds. snu dziecka doradzi rodzicom, co robić by niemowlak spokojnie spał, a rodzice nie byli przemęczeni nocnym czuwaniem.
- Ekspert Polskiego Banku Komórek Macierzystych opowie Wam o popularnej teraz metodzie bankowania, przechowywania krwi pępowinowej.

Na warsztatach będzie czas na indywidualne konsultacje rodziców ze specjalistami. Czeka na Was również mnóstwo atrakcji i konkursy ze wspaniałymi nagrodami, takimi jak: łóżeczko dla dziecka o wartości 399 zł, kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, zestaw pościeli oraz bon na bankowanie krwi pępowinowej o wartości 600zł.

Dla każdej mamy, w podziękowaniu za udział, przygotowaliśmy upominki – wyprawkę pełną przydatnych prezentów!


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na Waszą wygodę i przygotowane podarunki liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zapisów!

 

Warsztaty odbędą się 2 grudnia, w godz. 11-15 w Concordia Design na ul. Zwierzynieckiej 3.

 

Więcej szczegółów oraz zapisy na stronie, zakładka „Warsztaty” lub bezpośrednio pod linkiem

Do zobaczenia na „Przygodzie z macierzyństwem” :)

Zobacz także