X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Światowy Dzień Radia w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2018 20:00
Czy wyobrażacie sobie dzień bez radia? Gdyby nagle zniknęło ono z powierzchni ziemi, na świecie zrobiłoby się chyba potwornie nudno, a przede wszystkim… cicho!
Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Radia
Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Radia!Foto: PRD

Co roku, 13 lutego przypada Światowy Dzień Radia. Zapraszamy do obchodów tego wyjątkowego święta, nie tylko tych którzy tworzą radio, ale także tych, dla których jest ono tworzone, czyli Was nasi drodzy Słuchacze!

Pamiętajcie, że ponieważ jesteśmy radiem internetowym, możecie nas słuchać na całym świecie. Dziękujemy za telefony m.in.: z Niemiec, Austrii, Irlandii i czekamy na kolejne głosy naszych Słuchaczy!

Z okazji tego wyjątkowego dnia przygotowaliśmy dla Was audycje specjalne, z których dowiecie się: jak działa radio, kiedy powstało i dlaczego cieszy się taką popularnością.

Z okazji Światowego Dnia Radia cała redakcja Polskiego Radia Dzieciom składa swoim młodym Słuchaczom życzenia: aby każdą wolną chwilę chcieli spędzać słuchając ulubionych audycji i aby zawsze mieli ochotę na odkrywanie świata wraz z naszą stacją. Sobie życzymy zaś, jak najwięcej tak wspaniałych Odbiorców! Do usłyszenia!

 

Zobacz także