X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jesień czasem nowości płytowych. Gramy je w "Muzyce dla rodzica"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 22:18
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/kondr.konst

Jesień to czas kiedy muzycy zasypują nas nowościami i takich w audycji "Muzyka dla rodzica" nie zabrakło. W repertuarze m.in. Alicja, która przedstawia kolejny utwór napisany i skomponowany we współpracy z Karoliną Kozak oraz Bogdanem Kondrackim: "Pusto". Pearl Jam z premierowym utworem "Get It Back", a na deser często porównywani do Led Zeppelin - Greta Van Fleet.
Na dwie godziny Muzyki dla rodzica "Zaprasza Damian Sikorski". 

Posłuchaj
121:20 18.10. Damian.mp3 Jesienne nowości na rynku płytowym (Zaprasza Damian Sikorski/Polskie Radio Dzieciom)_18.10.2020.

 

Audycja: "Zaprasza Damian Sikorski"
Data emisji: 18.10.2020.
Godzina emisji: 22.00.

Audycja "Zapraszam Damian Sikorski" jest częścią cyklu "Muzyka dla rodzica" na antenie Polskiego Radia Dzieciom i nadawana jest w każdą niedzielę między 22.00 - 00:00.

***

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!
Dostępna w Internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz więcej na temat: muzyka rozrywkowa DAB+
Zobacz także

Czytaj także

Premierowa audycja Damiana Sikorskiego w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2020 23:32
W pierwszej audycji, którą Damian Sikorski poprowadził w Polskim Radiu Dzieciom, usłyszeć można było głównie Polskie piosenki, bo te najczęściej towarzyszą autorowi. Była to muzyka, która pozwoliła poznać go nieco bliżej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski Dzień Muzyki - muzyka rozrywkowa

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 00:17
rozwiń zwiń