X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Piotr Bogutyn

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2021 23:55
Gościem audycji jest Piotr Bogutyn, muzyk sesyjny, gitarzysta, aranżer, kompozytor i producent muzyczny. Współpracował z takimi artystami jak Romuald Lipko, Natalia Kukulska, Marcin Różycki, Tomasz Korpanty, Kayah, Kuba Badach, Artur Gadowski z zespołu IRA, Marek Stefankiewicz, Justyna Steczkowska, Siona Neale, Mieczysław Jurecki, Ania Karwan, Ewa Szlachcic, Izabela Trojanowska i Klara Jędrzejewska.
Piotr Bogutyn
Piotr BogutynFoto: fb.com/pbogutyn

Od 2008 związał się z Lubelską Federacją Bardów, dzięki której poznał Marcina Różyckiego.. W 2012 podjął współpracę z Tomaszem Momotem. Od 2014 jako gitarzysta sesyjny grał w zespole Marty "Martity" Butryn, pochodzącej z Lublina wokalistki, która była w drużynie Tomsona i Barona w 8. edycji The Voice of Poland .

W 2016 rozpoczął współpracę z Teatrem Starym w Lublinie. Po przeprowadzce do Warszawy, w 2018 podjął współpracę z Bardotka Trio, chórem katolickim Heaven Up, Izabelą Trojanowską i Anią Karwan. 28 czerwca 2019 jako gitarzysta związał się z Budką Suflera, wziął udział w nagraniu partii gitary w premierowym utworze "Gdyby jutra nie było" i "W kinie tak jest" oraz jesiennej trasie koncertowej Budki Suflera wraz z gościnnym udziałem Izabeli Trojanowskiej, Urszuli i Felicjana Andrzejczaka.

Posłuchaj
119:30 Dzieci_AAC 2021_04_30-23-00-06_JMR_.mp3 30.04 2021 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" 

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Łukasz Gorczyca

Data emisji: 30.04.2021

Godzina: 23.00 - 01.00

Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem" w każdy piątek między 23.00 - 01.00 na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Zobacz więcej na temat: muzyka współczesna
Zobacz także

Czytaj także

Łukasz Gorczyca gościem audycji "Jestem rodzicem. Jestem muzykiem"

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 23:55
W większości krajów Europy jak i w Polsce grał w zespołach bluesowych takich artystów jak: Wheatbread Johnson, Rob Tognoni, Wolf Mail, Billy Hamilton, Gwyn Ashton, Griff Hamlin, Chaz de Paolo, Keith Thompson, Khalif Wailin Walter, Andy Egert, Terry Man, Krissy Matthews, Big Gilson, Fernando Noronha, Pete Brown, Alex Rossi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bela Komoszyńska gościem audycji "Jestem rodzicem. Jestem muzykiem"

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2021 23:55
Bela Komoszyńska to charyzmatyczna wokalistka stroniącego od truizmów, muzycznego projektu Sorry Boys. Intensywne trasy po klubach i najważniejszych festiwalach, a także nominacja do Fryderyków tylko potwierdzają wysoką pozycję artystów na polskim rynku muzycznym.
rozwiń zwiń