X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Emil Szwajk

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2021 23:59
Emil jako autor tekstów lubi opisywać proces odkrywania samego siebie jako człowieka. Jako kompozytor, producent i multiinstrumentalista eksperymentuje z kolei, łącząc ze sobą z pozoru odmienne style i gatunki. Emil debiutował singlem "Mobilem", a niedawno ukazał się drugi – "Love Song". Obecnie pracuje nad albumem solowym. 
Emil Szwajk
Emil SzwajkFoto: fb.com/Emil-Szwajk-105229494592329

Jego nonszalancka barwa głosu dopełnia obrazu człowieka, który próbuje przedstawiać swoją subiektywną interpretację świata.

Na co dzień mieszka w Rotterdamie, gdzie krok po kroku powołuje do życia swoje własne domowe studio nagraniowe. Wegetarianin z piętnastoletnim stażem.

Wolne chwile spędza, dotleniając się i przebywając blisko natury. Oprócz muzyki Emil uwielbia też majsterkować (większość rekwizytów i strojów w klipach jest jego dziełem).

Posłuchaj

119:14 [DAB]Dzieciom (PCM) 20 sierpień 2021 23_00_36_JMR.mp3 20.08.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 20.08.2021

Godzina emisji: 23.00 - 01.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 23.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Marcin Łazarski

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2021 23:55
Gościem audycji jest Marcin Łazarski - tata, laureat wielu polskich i międzynarodowych festiwali, zwycięzca "Szansy na Sukces" z Anią Dąbrowską, oraz wykładowca wokalny w Krakowskiej Szkole Jazzu. Twórca materiałów edukacyjnych na serwisie YouTube, oraz portalu dla wokalistów Śpiewaj Świadomie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Marta Kondraciuk

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2021 23:55
Marta komponuje gitarowe piosenki, śpiewa i pisze teksty. Utwór "A kiedy już" w konkursie songwriterskim "Czekamy, czekamy" im. Roberta Brylewskiego, znalazł się wśród dziesięciu najlepszych utworów wyróżnionych przez jury i jest kolejnym singlem po "Palermo" - które na Liście Przebojów Czwórki było numerem 1- i "Gdy nie ma ruchu", zapowiedzią jej debiutanckiego albumu.
rozwiń zwiń