X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Piotr Wykurz

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2021 23:59
Piotr Wykurz - perkusista projektów muzycznych Clock Machine, Bass Astral x Igo Ensambe, Kidei i autorskiego Ars Latrans Orchestra z którym zapowiada nową płytę.
Piotr Wykurz
Piotr WykurzFoto: fb.com/piotr.wykurz

Ars Latrans Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści wzięli na warsztat emocje rodzące się w obliczu miłości.

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: Bass Astral [Kuba Tracz], runforrest [Grzegorz Wardęga], Odet [Aleksandra Dąbrowska], dybiński [Nikodem Dybiński], Gypsy and the Acid Queen [Kuba Jaworski], Clock Machine/kidei [Jakub Wojtas i Piotr Wykurz]. 

Muzyka stanowi rdzeń narracji multidyscyplinarnego spektaklu muzycznego “Sztuka miłości”, którego premiera odbędzie się 8 października 2021 w Krakowie. Spektakl muzyczny opowiada historię o poszukiwaniu kontaktu z drugim człowiekiem, miłości i akceptacji w wirtualnej rzeczywistości. Najnowszy singiel Shoot Me jest krwawym dialogiem kobiety i mężczyzny. Jest to opowieść o relacji trudnej, gdzie wzajemne uzależnienie oznacza uzależnienie od wzajemnego zadawania sobie bólu i trwania w toksycznym układzie. Premiera płyty ARS LATRANS Orchestra – Sztuka Miłości już 24 września. 

Posłuchaj
119:33 Dzieci_AAC 2021_09_17-23-00-39_JMR.mp3 17.09.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 17.09.2021

Godzina emisji: 23.00 - 01.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 23.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Jagoda Kret

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2021 23:59
Wokalistka pochodząca z gór. Pisze teksty i współkomponuje swoje dźwięki. Finalistka III edycji muzycznego show The Voice of Poland. Jej muzyka to zbiór "brudnych", gitarowych, bluesowo-rockowych brzmień i folkowych melodii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Raf Skowroński

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2021 23:59
Wokalista, autor tekstów, kompozytor. Dotychczas znany szerszej publiczności jako wokalista zespołu JÓGA. Po krótkiej przerwie wraca do nas ze swoim solowym projektem. Jego album to mieszanka r&b, soul oraz muzyki elektronicznej. 
rozwiń zwiń