Polskie Radio Dzieciom

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Tomasz "Harry" Waldowski

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2022 23:59
Tomasz "Harry" Waldowski to nie tylko perkusista bardzo popularnego zespołu LemON, ale także multiinstrumentalista, kompozytor i producent mający w swoim muzycznym C.V. współpracę z takimi artystami jak Grażyna Auguścik, Chłopcy kontra Basia, Klezmafour czy Pendofsky, za którą zdobywał prestiżowych nagrody i nominacje.
Tomasz Harry Waldowski
Tomasz "Harry" WaldowskiFoto: fb.com/harrytomaszwaldowski

Gościem Polskiego Radia Dzieciom jest Tomasz "Harry" Waldowski - perkusista, multiinstrumentalista, producent muzyczny, tata.

Posłuchaj

119:27 Dzieci_AAC 2022_06_10-23-00-20_JMR.mp3 10.06.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Jestem muzykiem. Jestem rodzicem)

Audycję prowadzi: Damian Sikorski

Data emisji: 10.06.2022

Godzina emisji: 23.00 - 01.00

Premierowa audycja z cyklu Audycja "Jestem muzykiem. Jestem rodzicem"  w każdy piątek o godz. 23.00. 

Audycja w ramach cyklu "Muzyka dla rodzica".

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Natalia Kukulska

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 23:59
Rozmawiamy o nowym wydawnictwie "Mtv Unplugged", ale również o kontynuowaniu rodzinnej muzycznej tradycji przez dzieci Natalii i jej męża, Michała Dąbrówki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jestem rodzicem. Jestem muzykiem". Natalia Grosiak

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2022 23:59
Gościem audycji jest Natalia Grosiak, z którą rozmawiamy o muzyce, ale również o książce "Pożegnanie z Wesołą i inne opowiadania dla dzieci", której jest współautorką wraz z Belą Komoszyńską, Martą"Mariką" Kosakowską, Melą Koteluk, Natalią Moskal i Olgą Stokłosa.
rozwiń zwiń