X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Oleś i Pani Róża"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 09:06
Dziewięcioletnia Rózia spędza wakacje w domu z dziadkiem Aleksandrem. Starszy pan, spędzając całe dnie w łóżku, opowiada wnuczce o przeszłości, o tym, jak w 1943 roku, wraz z matką i innymi mieszkańcami wioski zostaje wysiedlony i trafia do obozu w Zwierzyńcu. 
Fragment okładki książki Oleś i Pani Róża
Fragment okładki książki "Oleś i Pani Róża"Foto: Mat.promocyjne

Mały Oleś uczy się życia w nowych, trudnych obozowych warunkach, mając jedną zabawkę i jednego przyjaciela. Na szczęście z pomocą przychodzą Jan i Róża Zamojscy… Na spotkania z bohaterami opowieści "Oleś i Pani Róża" Anny Janko zapraszamy od 29.10. do 2.11. włącznie. Wybrane fragmenty książki z Wydawnictwa Literackiego przeczyta Monika Pikuła.

hhh
Zobacz więcej na temat: Klub książkomaniaka
Zobacz także