X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Po łyk natury, wyruszaj w góry!

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2011 20:00
Przenosimy się dziś do miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć pełną piersią, wciągając głęboko do płuc świeże, górskie powietrze.
Audio
Dolina Pięciu Stawów w Tatrzańskim Parku Narodowym
Dolina Pięciu Stawów w Tatrzańskim Parku NarodowymFoto: CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=552780


Jeśli chcecie razem z nami pospacerować po Tatrzańskim Parku Narodowym, to koniecznie bądźcie z nami już od 19.30. Może uda nam się też spotkać świstaka, kozicę czy niedźwiedzia? Albo chociaż tropy sarny, rysia czy łasicy?
Na wycieczkę, wcale nie wymagającą od Was dobrej kondycji, niezbędnej do pokonywania dużych różnic wzniesień, zapraszają dziś wieczorem Joanna Ficińska oraz Jan Ekspert.

 

/

Zobacz więcej na temat: SKO
Zobacz także