X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

Znamy termin i temat kolejnego 19. Pikniku Naukowego!

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2014 19:19
Bijąca rekordy popularności, największa w Europie plenerowa impreza popularyzująca naukę odbędzie się w sobotę 9 maja 2015 roku – już po raz dziewiętnasty.
Piknik Naukowy 2013
Piknik Naukowy 2013Foto: Radosław Pasterski/PR

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik ponownie zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie, a jego wiodącym tematem będzie „ŚWIATŁO”.

16 października odbyło się spotkanie organizatorów Pikniku – Polskiego Radia, Centrum Nauki Kopernik i Stadionu Narodowego – oraz przedstawicieli instytucji biorących udział w przedsięwzięciu. Oficjalnie poinformowano na nim o terminie i przewodnim haśle 19. Pikniku Naukowego.

Ponieważ 68. Sesja Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych proklamowała rok 2015 Międzynarodowym Rokiem Światła i Technologii Wykorzystujących Światło, podjęto decyzję, by tematem wiodącym przyszłorocznego Pikniku było właśnie „światło”.

Instytucje zainteresowane uczestnictwem w Pikniku mogą przesyłać zgłoszenia od 20 października br., kiedy to o godz. 12.00 na stronie pikniknaukowy.pl udostępniony zostanie specjalny formularz. Aplikacja będzie aktywna do 8 grudnia br., kiedy nastąpi oficjalne przyjmowanie zgłoszeń.

19. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik – 9 maja 2015 roku, godz. 11.00-20.00, Stadion Narodowy w Warszawie. Wstęp wolny.

(Polskie Radio)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piknik Naukowy – od króla Jana po esperanto

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2014 15:00
Największa w Europie plenerowa impreza popularyzująca naukę odbędzie się już po raz osiemnasty, w sobotę 31 maja - i zajmie się zjawiskiem czasu. Piknik Naukowy ponownie zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp na imprezę jest jak zwykle bezpłatny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

18. Piknik Naukowy. Ponad 1000 pokazów dla spragnionych wiedzy

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2014 19:10
Cały Stadion Narodowy w Warszawie opanowany został przez wielbicieli różnych dziedzin wiedzy. Odbywa się tam bowiem 18. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik - największa w Europie plenerowa impreza popularyzująca naukę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes Polskiego Radia: Piknik Naukowy jest okazją do spotkania ze słuchaczami

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2014 15:45
Na Stadionie Narodowym w Warszawie trwa Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Impreza odbywa się po raz 18.
rozwiń zwiń