X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Piknik Naukowy 2015

19. Piknik Naukowy. Tak się rodzi pasja do nauki

Dziesiątki tysięcy odwiedzających, tysiące eksperymentów i doświadczeń, setki naukowców i instytucji badawczych. Na Stadionie Narodowym odbył się 19. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji pikniku było światło - od starożytnych sposobów na rozświetlanie ciemności, przez peryskopy, pryzmaty i zabytkowe neony, do teorii względności Einsteina i systemu nawigacji GPS.
Zobacz więcej na temat:  Centrum Nauki Kopernik mazowieckie NAUKA Piknik Naukowy Piknik Naukowy 2015 Polskie Radio Warszawa

19. Piknik Naukowy. Moc atrakcji

O godz. 11 rozpoczął się 19. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Na Stadionie Narodowym w Warszawie na ponad dwustu stanowiskach przygotowano około tysiąca pokazów, eksperymentów i warsztatów typu "zrób to sam". W tym roku tematem przewodnim imprezy jest światło. Ludzi ciekawych świata nie może tam zabraknąć, warto też zabrać dzieci - wiele instytucji przygotowało pokazy specjalnie dla najmłodszych. Wstęp jest bezpłatny - impreza potrwa do godz. 20.
Zobacz więcej na temat:  Centrum Nauki Kopernik mazowieckie NAUKA Piknik Naukowy 2015 Polskie Radio Stadion Narodowy Warszawa