X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

Domowe rośliny, które zastąpią oczyszczacz powietrza

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2018 14:09
Temat smogu, zanieczyszczenia powietrza, powraca regularnie na łamy mediów. Zimą, można tę „jakość” odczuć  własnym nosem. Polskie miasta są w czołówce niechlubnych rankingów najgorszej jakości powietrza w Unii Europejskiej. A przecież to, czym oddychamy, wpływa na nasze zdrowie. Czy jest się jak bronić?

Można skłonić się ku technologii i dać pieniądze rzutkim przedsiębiorcom, którzy na fatalnej polskiej jakości powietrza, zrobili biznes. Można jednak zwrócić się do samej matki natury, nabywając odpowiednie rośliny, które powinny oczyścić nieco atmosferę w domu.
Jakie to mają być rośliny? Gdzie je stawiać? Co na ten temat mówią naukowcy? Co na ten temat mówi amerykańska agencja kosmiczna? Czy się mylą? Czy można im wierzyć? O tym już jutro!

Zobacz więcej na temat: NAUKA biologia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak