X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

"Duchy poetów" – koncert Ernesta Brylla i Marcina Stycznia

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 18:16
Agencja Muzyczna Polskiego Radia oraz SM-ART Agencja Artystyczna zapraszają 31 stycznia o godz. 19 do Studia Koncertowego im. Witolda Lutosławskiego na koncert  "Duchy poetów".
Fragment plakatu promującego koncert
Fragment plakatu promującego koncertFoto: materiały promocyjne

"Duchy poetów" to koncert poetycki w wykonaniu poety Ernesta Brylla oraz pieśniarza, kompozytora i dziennikarza  Marcina Stycznia z zespołem. 
To opowieść o  dziewięciu poetach, których Ernest Bryll znał, którzy po śmierci mu się przyśnili i o których napisał wiersz. Wśród nich postaci znane: Władysław Broniewski, Stanisław Grochowiak, Tadeusz Nowak, ks. Jan Twardowski, Julian Przyboś i trochę zapomniane: Stanisław Swen Czachorowski, Mieczysław Czychowski, Marian Ośniałowski, Jakub Zonszajn.

Koncert ma formę dialogu między artystami. Ernest Bryll wspomina poetów w swoich wierszach i anegdotach, Marcin Styczeń śpiewa wybrane wiersze tych poetów w niezwykle ciekawych aranżacjach. Artystom towarzyszy zespół w składzie: Tomasz Pfeiffer (gitara),Karol Domański (perkusja), Paweł Puszczało (kontrabas).

Bilety do kupienia na stronie: sklep.polskieradio.pl oraz w kasie przed koncetem.

bk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Baroque Insight – koncert z muzyką baroku

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 16:05
Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza 30 stycznia o godz. 19.00 do Studia Koncertowego im. W. Lutosławskiego na spotkanie z muzyką Baroku. Wykonawcami będą Anna Kowalska - gitara barokowa i Anton Birula - teorba.
rozwiń zwiń