Kultura

Zobacz zwiastun najśmieszniejszej komedii roku!

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2012 13:02
Film o sparaliżowanym milionerze i byłym więźniu, który mu pomaga do tej pory zobaczyło 25 milionów widzów i liczba ta cały czas rośnie...
Zobacz zwiastun najśmieszniejszej komedii roku
Foto: mat.prasowe

Komedia "Nietykalni" opowiada historię, która zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany, na skutek wypadku, milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia.

Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która uczyni ich... nietykalnymi!- Celny dowcip, ostry humor, błaznujący aktorzy, bycie raz bajką, a raz realistyczną kroniką, a nawet lekcją życia. Czysta przyjemność - piszą francuscy krytycy.

"Nietykalni" to jedna z największych filmowych sensacji i najbardziej kasowy film ostatnich miesięcy w Europie. Ma powstać również amerykański remake, do którego prawa nabył słynny producent Harvey Weinstein.

Polscy widzowie będą mogli oglądać "Nietykalnych" od 13 kwietnia.


usc/mat.prasowe

Zobacz więcej na temat: Francja Europa bajki POLSKA
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

"Nietykalni" wyprzedzili "Harry'ego Pottera"

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2011 12:39
Filmowym przebojem roku we Francji okrzyknięto obraz "Nietykalni" rodzimej produkcji. Film obejrzała do tej pory rekordowa liczba widzów - ponad 8 milionów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oscary rozdane! "Artysta" zbiera najważniejsze wyróżnienia!

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2012 06:16
5 nagród: za najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy aktor, kostiumy i muzyka. W najistotniejszych kategoriach niszowy "Artysta" pokonał nowy film Martina Scorsese!
rozwiń zwiń