X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Cyfrowe radio DAB
Section01
Section02

Norwegia przechodzi na cyfrę

29.01.2016 09:19
Mimo iż oficjalne wyłączenie emisji analogowej jest planowane w 2017 roku, już pierwsze stacje radiowe w Norwegii zaprzestały emisji.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: małgosia sas

Holding medialny Bauer Media zdecydował, że stacje Radio Rock i Kiss będą nadawać wyłącznie cyfrowo w DAB+ i w Internecie.

Radio Kiss na początku tego roku związało się z norweską stacją Radio 1. Norwegia jest pierwszym krajem, w którym ta nowa angielska stacja należąca do Bauer Media zaczęła swą działalność zagraniczną.

W 2017 roku w Norwegii nastąpi historyczny moment - będą stopniowo wyłączane ogólnokrajowe sieci FM. Sieci DAB+ są w tym kraju obecnie w pełni rozwinięte, wzrasta liczba i tak już dość licznych stacji DAB+ a prawie 60 procent populacji, na rok przed wyłączeniem emisji FM, ma już odbiorniki cyfrowe.

Komentarze1
aby dodać komentarz
zbini2016-10-09 19:32 Zgłoś
Czy zaproszono przedstawiciela Norwegii na sesję DAB w Krakowie 6.10.2016 roku? Jakoś nie można było zauważyć obecności szefa radiofonii norweskiej na sesji. A Norwegia to pierwszy kraj sukcesu DAB+, przecież w przyszłym roku opiera swą radiofonię wyłącznie na DAB+, wyłączając UKF. Jak to możliwe, że nie znalazło to odzwierciedlenia w referatach na sesji.
Section19
Zadaj pytanie