X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowa Tradycja 2018

Polmuz, czyli folkowa awangarda

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 12:00
Polmuz, nowe zjawisko w polskiej muzyce folkowej, 16 listopada wystąpił w Studiu Koncertowym PR im. A. Osieckiej. Retransmisji wydarzenia wysłuchamy w Dwójce.
Polmuz w studiu im. A. Osieckiej
Polmuz w studiu im. A. OsieckiejFoto: Wojciech Kusiński PR

Polmuz w listopadzie wydał debiutancki album "Drzewiej". Znalazły się na nim utwory, które zapewniły grupie I nagrodę i Nagrodę Specjalną im. Czesława Niemena w Konkursie Muzyki Folkowej "Nowa Tradycja" 2018.

Nagrodzeni przez jury konkursu za "połączenie wzruszającej szorstkości i elektroniki z ludowym transem" członkowie Polmuzu to uznani artyści jazzowi, klasyczni, ale i eksperymentalni. 16 listopada zespół zaprezentował debiutancki materiał na scenie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

Zabacz występ zespołu Polmuz na Festiwalu "Nowa Tradycja" 2018 >>>

***

Na retransmisję koncertu zespołu Polmuz w audycji "Nokturn" - w niedzielę (9.12) w godz. 0.00-2.00 - zaprasza Kuba Borysiak.

at/gs


Zobacz więcej na temat: koncert MUZYKA Nowa Tradycja