Rosja 2018

Rosja 2018: Adam Nawałka odkryje pierwsze karty. Nikt nie chce znaleźć się w "parszywej dwunastce"

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 14:41
Już w najbliższy piątek 11 maja trener Adam Nawałka ogłosi szeroki skład polskiej reprezentacji w piłce nożnej na rozpoczynające się w połowie czerwca mistrzostwa świata w piłce nożnej - czytamy w "Przeglądzie Sportowym”. 
Adam Nawałka
Adam NawałkaFoto: SHUTTERSTOCK

Zgodnie z informacjami dziennikarza "PS" Tomasza Włodarczyka selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka w najbliższy piątek ogłosi 35-osobową kadrę, z której później wyselekcjonuje 28 osobowy skład.  

W zgrupowaniach przed mundialem w Arłamowie i w Juracie stawi się zatem 28 wybrańców Adama Nawałki. którzy będą już bezpośrednio walczyć pod okiem trenera o wyjazd na MŚ. 

Do samolotu odlatującego 13 czerwca do Rosji wsiądzie bowiem tylko 23 graczy "zatem odrzuceni będą mogli żartobliwie, choć nikomu z nich nie będzie do śmiechu, nazwać się "parszywą dwunastką", która mistrzostwa świata obejrzy w telewizji" - czytamy w "PS".

Polska w zbliżających się mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji zagra w grupie H. Zmierzy się z Kolumbią, Japonią i Senegalem.

ah, "PS"


Czytaj także

Rosja 2018: kto w marcu przybliżył się do wyjazdu na mundial?

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 21:00
Towarzyskie mecze piłkarskiej reprezentacji Polski z Nigerią i Koreą Południową dostarczyły trenerowi Adamowi Nawałce solidnego materiału do analizy. Kto wykorzystał swoją szansę, a kto oddalił się od wyjazdu na mistrzostwa świata?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja 2018: kibice wybrali najładniejszą bramkę w historii mundialu

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 20:39
Bramka zdobyta przez Meksykanina Manuela Negrete w meczu z Bułgarią w 1986 roku została uznana najpiękniejszym golem w historii piłkarskich mistrzostw świata. Tak zdecydowali kibice w głosowaniu na oficjalnym profilu FIFA na Facebooku.
rozwiń zwiń