Rosja 2018

Rosja 2018: Diego Maradona w szpitalu? "Pelusa" zasłabł po meczu Argentyny z Nigerią

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2018 10:00
We wtorek Argentyna rzutem na taśmę awansowała do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Leo Messi i spółka pokonali Nigerię 2:1. Mecz w Sankt Petersburgu oglądał Diego Maradona, który zasłabł tuż po spotkaniu.
Audio
Diego Maradona na meczu Argentyny z Nigerią w Sankt Petersburgu
Diego Maradona na meczu Argentyny z Nigerią w Sankt Petersburgu Foto: PAP/EPA/ETIENNE LAURENT

Od 14 czerwca do 15 lipca cały świat opanuje piłkarska gorączka. Nie inaczej będzie na portalu PolskieRadio.pl. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy unikalny serwis, na którym można śledzić wszystkie wydarzenia związane z mundialem w Rosji. Ponadto zapraszamy do słuchania relacji naszych wysłanników na antenach Jedynki i Trójki.

baner Mundial_FB.jpg
Rosja 2018

Diego Maradona był obecny na trybunach podczas meczu w Sankt Petersburgu między Nigerią i Argentyną. Byłego reprezentanta "Albicelestes" i mistrza świata z 1986 roku można była często obserwować dzięki życzliwości realizatorów. Maradona wspierał swoich młodszych kolegów i w szczególności cieszył się z pierwszej bramki, która otworzyła wynik meczu.


W przypadku drugiego gola dającego awans do 1/8 finału MŚ Maradona pokazywał środkowe palce w kierunku dolnych trybun stadionu w Petersburgu. Tuż po ostatnim gwizdku arbitra widać było, że Argentyńczyk opadł z sił i nie czuł się najlepiej. Wg informacji Radia RAC1 Maradona w asyście lekarzy został przetransportowany do szpitala.


Na początku Maciej Jastrzębski z Polskiego Radia poinformował, że były piłkarz spędzi kilka dni w szpitalu w Sankt Petersburgu, z powodu problemów sercowo - naczyniowych. 


Jak się okazało kilka godzin później sam Maradona przyznał, że nie trafił do żadnego szpitala, tylko bolał go kark i zakręciło mu się w głowie. 


(mb), PolskieRadio.pl | Twitter | IAR 

Czytaj także

Rosja 2018: Argentyna zrealizowała cel. "Albicelestes" meldują się w 1/8 finału

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2018 22:18
Piłkarze reprezentacji Argentyny wygrali w Sankt-Petersburgu z Nigerią 2:1 (1:1) w meczu grupy D i awansowali do 1/8 finału mistrzostw świata. Pokonani zajęli trzecie miejsce w grupie, co oznacza, że kończą swój udział w turnieju. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja 2018: Niemcy się pakują, Brazylia nie podzieliła losu mistrzów świata [14. DZIEŃ MUNDIALU NA ŻYWO]

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2018 22:52
Środa to czternasty dzień piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Dzisiaj poznaliśmy kolejne zespoły - z grup F i E - które zakwalifikowały się do 1/8 finału MŚ. 
rozwiń zwiń