X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

Czym jest Festiwal Lato z Radiem 2018?

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 19:51
– Kultowa audycja radiowej Jedynki, która rozrosła się do tras koncertowych zmieniła w tym roku formułę. Lato z Radiem jeździ z Jedynką po różnych miejscowościach, odwiedzając je z mikrofonem, natomiast cykl koncertów zastąpiła jedna wielka wspaniała impreza, która odbędzie się 26 sierpnia – zapowiadał Piotr Metz, szef muzyczny Trójki i kierownik artystyczny Festiwalu Lato z Radiem.
Audio
  • O sierpniowym Festiwal Lato z Radiem 2018 opowiadają Wojciech Szczurek i Piotr Metz (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Piotr Metz
Piotr MetzFoto: Łukasz Kowalski

26 sierpnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni koncerty rozpoczną się o godz. 13 i potrwają do północy. Na otwarcie słuchacze usłyszą utwór "Polka Dziadek" w aranżacji Andrzeja Smolika. Na scenie "Polski Top Wszechczasów" wystąpią także: Brodka, Kortez, COMA, Fisz Emade Tworzywo, Krzysztof Zalewski i Organek. 

– Już dziś czekamy na to wielkie podsumowanie lata, wielki koncert Festiwal Lata z Radiem w Gdyni. Piękna tradycja koncertów plenerowych, niezwykła sceneria tego miejsca: Dar Pomorza, morze, żaglówki, to wszystki sprawi, że atmosfera będzie wspaniała. Już dziś planujmy koniecznie 26 sierpnia w Gdyni – zachęcał prezydent miasta Wojciech Szczurek. 

Piotr Metz zaznaczył, że istotne jest także pokazanie, że artyści występujący na festiwalu są związani z Polskim Radiem, a ten festiwal jest jest inny niż wszystkie.

>>>Brodka, Kortez, Fisz i inni. Najlepsi polscy artyści na "Lato z Radiem Festiwal 2018". Czytaj więcej <<<

Zapraszamy do wysłuchania nagrania.  


***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – popołudnie
Prowadzi: Patrycjusz Wyżga
Goście: Wojciech Szczurek (prezydent Gdyni), Piotr Metz (szef muzyczny Trójki i kierownik artystyczny Festiwalu Lato z Radiem)
Data emisji: 11.07.2018
Godziny emisji: 18.13

gs

Logotypy FLzR Logotypy FLzR