X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

KURS REŻYSERII RADIOWEJ - nabór uczestników do 12 lipca 2019 r.

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 17:58
Pierwszy w Polsce intensywny kurs zawodowy przygotowujący do realizacji słuchowisk radiowych, audiobooków, seriali audio, produkcji płytowych oraz innych form dźwiękowych wykorzystywanych m.in. w fabularyzowanych grach video, prowadzony przez Szkołę Wajdy we współpracy z Teatrem Polskiego Radia i Filmoteką Narodową Instytutem – Audiowizualnym.
Nagranie słuchowiska w Teatrze Polskiego Radia
Nagranie słuchowiska w Teatrze Polskiego Radia Foto: Wojciech Kusiński


Doświadczona kadra pod kierownictwem mistrzów reżyserii radiowej i filmowej Janusza Kukuły (Teatr Polskiego Radia) i Wojciecha Marczewskiego (Wajda School) zapewnia najwyższy poziom kształcenia weryfikowany na antenie Polskiego Radia.12 sesji weekendowych | sierpień – grudzień 2019

Kształcenie ma charakter warsztatowy i będzie prowadzone w systemie mistrzowskim przez najlepszych polskich specjalistów z różnych dziedzin twórczości radiowej tj.: Krzysztof Sielicki, Jan Buchwald, Andrzej Brzoska, Maciej Kubera, Waldemar Modestowicz, Jan Warenycia, Igor Gorzkowski, Anna Wieczur-Bluszcz, Krzysztof Gosztyła, Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.

W ramach kursu odbywać się będą także zajęcia seminaryjne z cyklu „Spotkania z Mistrzem”, a w roli Mistrzów: Krzysztof Bizio, Jan Englert, Adam Ferency, Cezary Harasimowicz, Piotr Salaber, Ingmar Villqist, Janusz Zaorski.

---------------------------
DLA KOGO

Studentów i absolwentów reżyserii filmowej i teatralnej, młodych twórców pracujących już w zawodzie, a także realizatorów gier komputerowych, audiobooków i audiodeskrypcji.

----------------------------
REKRUTACJA

nabór uczestników: do 12 lipca 2019 r.
rozmowy kwalifikacyjne: 25-29 lipca 2019 r.
szczegóły rekrutacji: www.wajdaschool.pl/rezyseria-radiowa
informacje: info@wajdaschool.pl

------------------------------

W ramach kursu zrealizujesz 45 minutowe słuchowisko spełniające warunki emisyjne. Nagrane materiały zostaną wyemitowane w Teatrze Polskiego Radia, a także zamieszczone na stronach internetowych: Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego FINA (www.ninateka.pl) oraz Wajda School (www.wajdaschool.pl, kanał YouTube).

Zajęcia odbywają się będą w studiach nagraniowych Polskiego Radia oraz w salach szkoleniowych FINA i Szkoły Wajdy.Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
---------------------
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.