X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich Programy dla wszystkich
Section04

Programy | Dla wszystkich

Karnawał i czerwona peleryna

Co z karnawałem ma wspólnego film „Dwóch papieży” i czy jest to film, który warto odnieść do własnego życia?
play_arrow

czytaj więcej

W stronę rodzinnego domu

Góra Karmel, Park, brukowane uliczki, po których przechadzali się państwo Wojtyłowie. Dom towarowy, mleczarnia i jadłodajnia, do której na obiady chodził ojciec z synem Karolem. Jak zapamiętali rodzinę Wojtyłów mieszkańcy? Dlaczego Emilia wyróżniała się na tle innych mieszkanek, a Karol Wojtyła-ojciec uważany była za człowieka niezwykłego?
play_arrow

czytaj więcej

Nowe stare błędy

„Nowe stare błędy” to  płomienna i retorycznie błyskotliwa polemika z naczelnymi ideami współczesnego świata. Autorem książki jest abp Fulton Sheen słynny amerykański kaznodzieja i ewangelizator, którego beatyfikacja, planowana na grudzień ub.r. została w ostatniej chwili odwołana. Gościem audycji jest ks. prof. Robert Skrzypczak.
play_arrow

czytaj więcej

Karnawał kultury i wartości?

Nasze hasło na luty - "karnawał". Tym razem zapytamy - Czy przeżywamy karnawał kultury i wartości? Jak rozumieją je młodzi ludzie? O nowe wartości pytaliśmy już w Nocnych Czatach ekspertów, tym razem do studia Czwórki przyjdą młodzi.
play_arrow

czytaj więcej

Niewidzialni są wśród nas

Wymagający nauczyciele, złe oceny, nadmiar nauki, złe relacje z rówieśnikami i najbliższymi – donoszą dane z najnowszego raportu UNICEFu. A to krok w stronę depresji. Bardzo często młody człowiek zostaje sam ze sobą i nie jest w stanie sobie poradzić. Błędy wychowawcze rodziców czy zły system? Do rozmowy o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży zaprasza Agnieszka Kozłowska-Łysko
play_arrow

czytaj więcej

Spektakl „Negocjator”

8 lutego przypada 25 rocznica śmierci o. Józefa Innocentego Marii  Bocheńskiego OP. Z tej okazji Teatr Telewizji przygotował spektakl „Negocjator”, który przybliża postać wybitnego dominikanina. Gośćmi audycji będą współscenarzysta Jan Parys, odtwórca głównej roli Sławomir Orzechowski oraz historyk dr Robert Zadura.
play_arrow

czytaj więcej

Czy Lednica zimą śpi?

Już trwają zapisy na spotkanie na Polach Lednickich, które odbędzie się w czerwcu, ale  ruch lednicki żyje cały rok. A dziś właśnie na Polach Lednickich wieli koncert w rocznicę urodzin o. Jana Góry. O tym dziś w programie.
play_arrow

czytaj więcej

Czy młodzi potrafią się bawić?

Od wieków z mody nie wychodzą bale maskowe, ale maska jest także symbolem ukrycia swojego prawdziwego oblicza. Czy współcześni młodzi potrafią się bawić, czy wkładają na siebie maski imprezowiczów, profesjonalnych tancerzy, albo jeszcze inne? Czy ta "maskarada" jest też widoczna w innych sferach życia?
play_arrow

czytaj więcej

Spowiedź, psychoterapia, kierownictwo duchowe...

We współczesnym świecie coraz więcej osób korzysta z pomocy psychologów i psychoterapeutów. Niektórzy mówią, że w społeczeństwie odchodzącym od religii pełnią oni rolę, jaką niegdyś pełnili spowiednicy i kierownicy duchowi. Temat zasadniczych różnic między nimi stał się przedmiotem spotkania „Spowiedź, psychoterapia, kierownictwo duchowe - co łączy, co dzieli”, które  zorganizowano w ramach inicjatywy „Duchowość dla Warszawy”. Gościem audycji będzie uczestnik spotkania o. Piotr Kropisz SJ
play_arrow

czytaj więcej

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Armia modlitwy i akcja „Jeden za wszystkich” powraca! W audycji powiemy też jakie znaki szczególne powinien posiadać kandydat do kapłaństwa, a to z racji przypadającego w niedzielę Dnia życia konsekrowanego. A na zakończenie-raport o szczęściu-wnioski są zaskakujące!
play_arrow

czytaj więcej

Section08
Section025