Redakcja Programów Katolickich Programy dla młodzieży
Section04

Programy | Dla młodych

27 Targi Wydawców Katolickich

Doświadczenia chemiczne z suchym lodem, warsztaty, spotkania z autorami i wydawcami książek oraz szkolenia-to wszystko podczas weekendu czeka na młodszych i starszych w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Na 27 Targi wydawców Katolickich wybierzemy się „W dobrych zawodach” już 1.10. W audycji powiemy też o patronie ekologów-św.Franciszku i o tym jak dbać o środowisko globalnie i lokalnie.
play_arrow

czytaj więcej

Życiowe powroty, czyli rozwój przez regres

W audycji porozmawiamy o lekcjach, które możemy wyciągnąć z kryzysów i sytuacji, w których robimy krok wstecz. Jak patrzeć na porażki, by były szansą na rozwój? Odpowiedzi poszukamy w audycji. Na Nocne Czaty zaprasza Przemysław Goławski.
play_arrow

czytaj więcej

"Równoj ku Górze"

"Równoj ku Górze", tak zatytułowane jest brzmiące po góralsku i  tętniące góralską werwą muzyczną - Oratorium - napisane, by uczcić bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego. Bowiem on i polscy górale - to 'starzy dobrzy znajomi".
play_arrow

czytaj więcej

Kostka 2022

Audycję „W dobrych zawodach” zaczniemy od tego, że Heres/Wyrwani z Niewoli, Tau, Łzy, Cukier, niemaGOtu wystąpili podczas tegorocznego „Projektu Kostka 2022”. Święto Młodych, będące zarazem diecezjalnym świadectwem wiary, odbywało się 16, 17 i 18 września w Złotowie.
play_arrow

czytaj więcej

Powrót do starej miłości

W Nocnych Czatach we wrześniu dyskutujemy o różnych obliczach powrotów. Tym razem, chcemy sprawdzić jak bardzo prawdziwe może być powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje” i co może się za nim kryć.
play_arrow

czytaj więcej

Słowo daję - Ślubuję…. Co i po co?

W dniu Narodowego Marszu dla życia i rodziny, którego hasłem jest fragment przysięgi małżeńskiej – ŚLUBUJĘ Ci …wierność. Po co takie publiczne deklaracje? Komu i do czego to potrzebne? O dawaniu słowa w świecie, gdzie jego dawanie i dotrzymanie wydaje się bez sensu bo - życie jakie jest wiadomo
play_arrow

czytaj więcej

Gdynia - miasto przyjazne dzieciom

Gdynia-to miasto, które chlubi się mianem przyjaznego dzieciom. Przyjazne czyli jakie? Poszukamy odpowiedzi. Wyjaśnimy też, dlaczego św. Maksymilian Kolbe jest patronem krwiodawców.
play_arrow

czytaj więcej

Powrót, czy nowa droga?

Powrót to słowo, które prowadzi nas w dyskusjach we wrześniu. W związku z trwającym Synodem o synodalności oraz podsumowaniem ankiet przekazanych przez polskie diecezja, zastanowimy się, czy synod bardziej oznacza powrót do przeszłości, czy nową drogę dla Kościoła. Zaprasza Przemysław Goławski.
play_arrow

czytaj więcej

Spotkanie z Mate.o

W audycji porozmawiamy o nowych projektach i inspiracjach, z których czerpie Mate.O - Mateusz Otremba. Zaprasza Przemysław Goławski.
play_arrow

czytaj więcej

Tydzień wychowania

Początek września jest bogaty w różne wydarzenia a więc podejmiemy cztery tematy. Zaczniemy od XII Tygodnia Wychowania, który zaczyna się 11 IX a w tym roku będzie przebiegał pod hasłem: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem” (J 14,6).
play_arrow

czytaj więcej

Section020
Section025