Redakcja Programów Katolickich Programy dla młodzieży
Section04

Programy | Dla młodych

Gorączka sobotniej nocy

play_arrow

czytaj więcej

Zaproszenie na Wigilię…. Cudu nad Wisłą

Wielkie historie dobrze brzmią w opowieściach i wspomnieniach. Tworzy się z nich potem legendy i…. pieśni, czasem też piosenki. I bardzo dobrze. Tylko po co? Co z tego ma, czy tez może wynikać…. dla nas - tu i teraz. Np. z takiej Bitwy warszawskiej 1920 roku, której stulecie właśnie w sierpniu przeżywamy…. Ale - to już było…. Można by powiedzieć czy raczej zaśpiewać posługując się sławami piosenki.
play_arrow

czytaj więcej

Przygotowania do 100. rocznicy Cudu nad Wisłą

1 VIII w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w Diecezji Warszawsko – Praskiej miała miejsce inauguracja obchodów 100. rocznicy Cudu nad Wisłą. Główne obchody stulecia Cudu nad Wisłą odbędą się w dniach 13-17 sierpnia na terenie Warszawy i kilku innych miejscowości, w których miały miejsce najważniejsze wydarzenia Bitwy Warszawskiej o czym opowiemy w audycji.
play_arrow

czytaj więcej

Cielesność jako "gorący temat"

play_arrow

czytaj więcej

Pamiętniki z Powstania Warszawskiego Mateusza Pospieszalskiego

W audycji spotkamy się z Mateuszem Pospieszalskim. Porozmawiamy m.in. o płycie "Pamiętnik z Powstania Warszawskiego", która przywołuje teksty Mirona Białoszewskiego do muzyki Mateusza Pospieszalskiego. Powiemy o utworach do filmów, projektach producenckich artysty i sukcesie Zakopower, za który odpowiada gość Muzyki Dobrego Słowa.
play_arrow

czytaj więcej

Wakacje, wesele i jeszcze więcej

play_arrow

czytaj więcej

Regeneracja w Kościele

play_arrow

czytaj więcej

Spotkanie z Mietkiem Szcześniakiem

W Muzyce Dobrego Słowa spotkamy się z Mietkiem Szcześniakiem, który opowie o pracy nad nową płytą, salsie i innych inspiracjach.
play_arrow

czytaj więcej

Propozycje na wakacje

play_arrow

czytaj więcej

RE: generacja - czy pokolenie JP2 ma swoich następców?

W PRL-u i w pierwszych dwóch dekadach III RP duszpasterstwa młodzieżowe były pełne ludzi. Często mówiło się o efekcie i pokoleniu JP2 - bo niewątpliwie siła oddziaływania Jana Pawła II na młody Kościół była ogromna. Czy po tamtych czasach doczekaliśmy się nowego pokolenia wierzącej młodzieży?
play_arrow

czytaj więcej

Section020
Section025