X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Witold Waszczykowski nowym szefem delegacji Parlamentu Europejskiego ds. Ukrainy

26.09.2019 13:07
Witold Waszczykowski został szefem delegacji Parlamentu Europejskiego do spraw Ukrainy. Wybrali go europosłowie zasiadający w parlamentarnej delegacji.
Audio
  • Witold Waszczykowski szefem delegacji PE do spraw Ukrainy. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR)
Witold Waszczykowski
Witold Waszczykowskimsz.gov.pl

Były szef polskiej dyplomacji zapowiedział, że będzie dbał o to, aby delegacja pomagała w kontaktach z Unią, przekazywała dobre doświadczenia w zbliżaniu ze Wspólnotą.

- Nie jesteśmy od tego, aby uczyć demokracji, wypominać jakieś wewnętrzne problemy, ale przekazywać nasze doświadczenia w transformacji ustrojowej i gospodarczej - powiedział Witold Waszczykowski.

Szefostwo delegacji do spraw Ukrainy daje wpływ na kształtowanie polityki Parlamentu Europejskiego dotyczącej współpracy z władzami w Kijowie.

koz