X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Szef francuskiego resortu ds. handlu i inwestycji uda się do Polski. Atom wśród tematów rozmów

02.02.2021 11:32
Minister ds. handlu i inwestycji Franck Riester złoży w Polsce wizytę w dniach 2-3 lutego - poinformowało biuro szefa resortu. Rozmowy polsko-francuskie będą dotyczyć kwestii energetycznej i francuskiego przemysłu atomowego oraz wsparcia dekarbonizacji polskiej gospodarki.
Elektrownia atomowa - zdjęcie ilustracyjne
Elektrownia atomowa - zdjęcie ilustracyjneshutterstock/vlastas

Strona francuska liczy na zacieśnienie współpracy polsko-francuskiej w sektorze energetycznym, telekomunikacyjnym i transportowym – informuje francuski resort. Wizyta ministra Riestera odbędzie się niemal równo rok po wizycie w Polsce prezydenta Francji Emmanuela Macrona.

Riester spotka się z ministrem ds. klimatu i środowiska Michałem Kurtyką, sekretarzem stanu Marcinem Horałą oraz podsekretarzem stanu Robert Tomankiem – poinformowało MSZ Francji.

Tematem rozmów mają być również relacje w zakresie handlu i inwestycji z głównymi partnerami Unii Europejskiej, takimi jak Stany Zjednoczone i Chiny czy reforma WTO.


PAP/dad