X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Sprawa pobicia studentów z Izraela. Policja zatrzymała dwóch cudzoziemców

11.09.2019 12:25
Policja i prokuratura ustaliły osoby mające bezpośredni związek z pobiciem studentów z Izraela. Jest wśród nich osoba pochodzenia palestyńskiego.
Audio
  • Nadkomisarz Sylwester Marczak, rzecznik Komendanta Stołecznego Policji powiedział IAR, że wśród podejrzanych nie ma Polaków [posłuchaj]
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjnePolicja Lubuska

Policja ustaliła osoby mające bezpośredni związek z pobiciem w Warszawie studentów z Izraela. Do ataku doszło w sobotę, gdy Izraelczycy opuszczali jeden z warszawskich nocnych klubów.
Nadkomisarz Sylwester Marczak, rzecznik Komendanta Stołecznego Policji powiedział, że wśród podejrzanych nie ma Polaków. Jest wśród nich osoba pochodzenia palestyńskiego przebywająca w jednym z krajów Beneluksu. "Ponadto do sprawy zatrzymano dwóch Holendrów pochodzenia ormiańskiego." - zaznaczył. 

Dalsze działania w tej sprawie prowadzone będą w ramach współpracy międzynarodowej.
Tożsamość osób udało się policji ustalić we współpracy z prokuraturą. W związku ze sprawą policja zabezpieczyła nagrania monitoringów.

IAR/ONET/ks

Zobacz więcej na temat: Izrael