X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

We Francji zamordowano czeczeńskiego opozycjonistę

04.02.2020 11:59
W hotelu w Lille, na północy Francji, znaleziono w czwartek ciało czeczeńskiego opozycjonisty Imrana Alijewa, który został wielokrotnie dźgnięty nożem - podaje w poniedziałek AFP, powołując się na źródło znające szczegóły śledztwa.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneshutterstock/Premier Photo

Zabójstwo "ma wszelkie cechy (zbrodni) politycznej", należy jednak "zachować ostrożność" przy ustalaniu jego motywu - powiedział rozmówca AFP.

Alijew, który posługiwał się czasem pseudonimem Mansur Staryj, zameldował się w hotelu w centrum Lille w środę wieczorem, wraz z innym mężczyzną. Zwłoki Alijewa znaleziono nazajutrz rano.

AFP ustaliła, że prokuratura nie planuje na razie "żadnych zatrzymań", agencji nie udało się jednak pozyskać żadnych dodatkowych informacji.

Alijew był blogerem bardzo krytycznym wobec prorosyjskich władz Czeczenii. Przed przyjazdem do Lille przebywał w Belgii.


PAP/dad


Zobacz więcej na temat: Francja Czeczenia zabójstwo