X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Od 3 października w Warszawie I Forum Młodych Parlamentarzystów Trójmorza

01.10.2021 14:55
Geopolityczne znaczenie Trójmorza czy rola parlamentów narodowych w promowaniu inicjatyw w obszarze energii, transportu czy komunikacji cyfrowej. To niektóre tematy, jakie zostaną podjęte podczas I Forum Młodych Parlamentarzystów Trójmorza. Wydarzenie od niedzieli 3 października będzie odbywać się w gmachu polskiego Sejmu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneGrand Warszawski / Shutterstock.com

Inicjatywa Trójmorza to współpraca regionalna między państwami Europy Środkowej i Wschodniej należącymi do Unii Europejskiej. Jej początki sięgają 2015 i pomysłu prezydenta Andrzeja Dudy, który dostrzegł potrzebę wzmocnienia potencjału krajów leżących między Adriatykiem, Bałtykiem i Morzem Czarnym. Format Trójmorza obejmuje 12 państw: Austrię, Bułgarię, Chorwację, Czechy, Estonię, Litwę, Łotwę, Polskę, Rumunię, Słowację, Słowenię i Węgry. Strategicznym celem Trójmorza jest wzmacnianie współpracy gospodarczej w dziedzinie infrastruktury, energetyki i cyfryzacji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Forum potrwa do 5 października.

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Trójmorze ekonomia polityka

Kreml: proces zmiany władzy w Niemczech nie wpłynie na certyfikację Nord Stream 2

01.10.2021 12:41
Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow ocenił w piątek, że proces zmiany władzy w Niemczech po wyborach do parlamentu nie wpłynie na certyfikację gazociągu Nord Stream 2. Jak przekonywał, urzędy odpowiedzialne za tę sferę kontynuują pracę bez względu na ten proces.

Minister obrony Litwy: atak hybrydowy skierowany jest obecnie przeciwko Polsce

01.10.2021 13:26
Atak hybrydowy ze strony Białorusi skierowany jest obecnie przede wszystkim przeciwko Polsce - oznajmił litewski minister obrony Arvydas Anušauskas. Litwini w ostatnich tygodniach zawracają z granicy po kilkadziesiąt osób dziennie.