X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Focus on The Border - o sytuacji na granicy Polski, Unii Europejskiej i NATO

25.11.2021 09:18
Polskie Radio dla Zagranicy uruchamia cykl reportaży Focus on The Border, dotyczący przyczyn i skutków kryzysu migracyjnego na wschodniej granicy Unii Europejskiej. Sytuacja na granicy Polski, Unii Europejskiej oraz NATO prezentowana jest głównie jako kryzys migracyjny. Przyczyną kryzysu jest jednak przede wszystkim próba sprowokowania działań o charakterze wojny hybrydowej na granicy Rzeczypospolitej Polskiej, nie tylko jako członka NATO i Unii Europejskiej, ale nade wszystko w celu destabilizacji i podsycania niepokoju na terytorium całej Unii Europejskiej.
Audio
  • Polskie Radio dla Zagranicy uruchamia cykl reportaży Focus on The Border [POSŁUCHAJ]
Celem projektu FOCUS ON THE BORDER jest docieranie z wiarygodną, obiektywną informacją do odbiorcy, który korzysta z anglojęzycznych kanałów informacyjnych
Celem projektu FOCUS ON THE BORDER jest docieranie z wiarygodną, obiektywną informacją do odbiorcy, który korzysta z anglojęzycznych kanałów informacyjnychFoto: Twitter.com/@SztabGenWP

Celem projektu FOCUS ON THE BORDER jest docieranie z wiarygodną, obiektywną informacją do odbiorcy, który korzysta z anglojęzycznych kanałów informacyjnych. Autor reportaży, Paweł Kurek, dziennikarz Informacyjnej Agencji Radiowej, swoją uwagę poświęca mieszkańcom terenów przygranicznych i koncentruje na obrońcach granicy polskiej, europejskiej i NATO.

Misją Polskiego Radia dla Zagranicy jest m. in. stawianie oporu maszynie propagandowej reżimów Władimira Putina oraz Aleksandra Łukaszenki uruchomionej również na terytorium członków UE oraz NATO, która ma na celu szkalowanie dobrego imienia obrońców granicy Rzeczpospolitej Polskiej, UE oraz Paktu Północnoatlantyckiego. Media podległe Putinowi i Łukaszence, działające nie tylko na terytorium FR i Białorusi, ale również w świecie anglojęzycznym, starają się blokować wysiłki polskiej dyplomacji na rzecz integracji wszystkich członków UE w chwili ataku hybrydowego Federacji Rosyjskiej i służb podległych Aleksandrowi Łukaszence.

Misją FOCUS ON THE BORDER jest neutralizacja fałszywego przekazu sytuacji na granicy polsko-białoruskiej lansowanego przez instytucje zależne od Władimira Putina oraz Aleksandra Łukaszenki i operujące również w świecie kultury anglosaskiej.

Reportaże będą dostępne na: https://www.polskieradio.pl/395/9610 oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.

***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Posiada pięć ogólnopolskich Programów - Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców. Portal polskieradio.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.