X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Akcja Polonia4Neighbours. Polacy w Grodnie wspierają walkę z pandemią

11.05.2020 14:15
W akcję #Polonia4Neighbours zaangażował się Związek Polaków na Białorusi, kierowany przez Andżelikę Borys, szyjąc między innymi maseczki ochronne dla służby zdrowia w Lidzie i Grodnie. Kampanię wspierają polscy dyplomaci na Białorusi.
Audio
  • Akcja #Polonia4Neighbours w Grodnie. Rozmowa Marii Wieczorkiewicz [posłuchaj]
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Twitter/MSZ

Ministerstwo Spraw Zagranicznych wspiera akcję #Polonia4Neighbours, w ramach której wspomaga projekty oraz aktywność Polonii i Polaków za Granicą, wspierając finansowo jej działania pomocowe oraz promując polonijną solidarność społeczną w środowiskach lokalnych.

Organizacje polonijne, grupy zawodowe i branżowe lekarzy, psychologów, inżynierów i techników, polonijne środowiska harcerskie i szkolne, duszpasterstwo przyłączają się do inicjatyw samorządowych, podejmują inicjatywy własne, by służyć innym i wspierać kraje zamieszkania w tym trudnym okresie.

W akcję #Polonia4Neighbours zaangażował się Związek Polaków na Białorusi, kierowany przez Andżelikę Borys, szyjąc między innymi maseczki ochronne dla służby zdrowia w Lidzie i Grodnie. Zostało to przyjęte przez Białorusinów z wielką wdzięcznością.

Kampanię wspierają polscy dyplomaci na Białorusi. Z Jarosławem Książkiem, konsulem generalnym RP w Grodnie rozmawiała Maria Wieczorkiewicz.