X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

W Chicago premiera filmu Petera Greenberga o Polsce

01.10.2020 10:11
W Stanach Zjednoczonych odbędzie się w czwartek premiera kolejnego filmu Petera Greenberga, który promuje Polskę za oceanem. Film "Hidden Poland" zostanie wyemitowany na kanale WTTW w Chicago, należącym do sieci amerykańskiej telewizji publicznej PBS. Z powodu epidemii zrezygnowano z uroczystej premiery w Hollywood.
Audio
  • W Chicago premiera filmu Petera Greenberga o Polsce. Materiał Piotra Orłowskiego (IAR)
Kadr z filmu Hidden Poland
Kadr z filmu Hidden PolandŹródło: youtube/Peter Greenberg

W nowym filmie o Polsce popularny dziennikarz i producent odkrywa malownicze zakątki naszego kraju, prezentuje widzom jego kulturę i dynamiczny rozwój. Odwiedza między innymi polskie Wybrzeże, zamki na Dolnym Śląsku i Tatry.

Po premierze w Chicago, niemal godzinny obraz będzie emitowany także w innych stacjach, należących do publicznego nadawcy. W najlepszym czasie antenowym programy telewizji PBS ogląda ponad sześćdziesiąt milionów Amerykanów miesięcznie.

To drugi film o naszym kraju, który wyprodukował Peter Greenberg. W poprzednim - "Poland: The Royal Tour" - gospodarzem był premier Mateusz

Morawiecki, który opowiadał o Polsce. Ten film obejrzało dotychczas kilkadziesiąt milionów widzów ze Stanów Zjednoczonych. "Poland: The Royal Tour" i "Hidden Poland" są dostępne także na platformie Amazon Prime. Współproducentem obrazów jest Polska Fundacja Narodowa.

IAR/dad